Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Debata kandydatów na burmistrza

Kandydaci na urząd burmistrza Cieszyna spotkają się 12 października na otwartej dla publiczności debacie. Już dziś powiedz nam, jakie trzeba zadać im pytania.

Włodzimierz Cybulski, Kazimierz Kawulok, Olgierd Lizoń, Adam Swakoń oraz Mieczysław Szczurek spotkają się we wtorek (12 października) o godzinie 18:00 w cieszyńskiej siedzibie „Krytyki Politycznej” na Moście Przyjaźni. Wezmą udział w debacie kandydatów na urząd burmistrza Cieszyna.

Zaprosiliśmy wszystkich kandydatów, którzy oficjalnie zadeklarowali swoją chęć walki o cieszyński Ratusz. Jeśli myślisz, by kandydować – pisz na lukasz.grzesiczak@ox.pl.

Jaka ma być przyszłość miasta? Co z bezrobociem? Jak ściągnąć inwestycje? Jakie miejsc e w ich programie zajmuje sport, kultura i organizacje pozarządowe? To tylko niektóre z pytań, które pewnie usłyszą. Czekamy na Wasze pytania, które chcecie zadać kandydatom na urząd burmistrza. Piszcie je w komentarzach pod tą wiadomością lub na lukasz.grzesiczak@ox.pl.

Spotkanie, które organizuje „Krytyka Polityczna”, odbędzie się w ramach akcji „Masz Głos - Masz Wybór”. Partnerem debaty jest portal OX.pl.

(łg)

źródło: OX.pl
dodał: ŁG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: