Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Darmowe kursy angielskiego

Gmina Dębowiec realizuje projekt „Angielski dla Ciebie” współfinansowany ze środków Unii Europejskiej, w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Już od 12 września ruszają darmowe kursy języka angielskiego, na trzech poziomach zaawansowania.


Kursy są przeznaczone dla dorosłych mieszkańców Gminy Dębowiec. Będą się one odbywać w Gminnym Ośrodku Kultury w Łączce, w godzinach wieczornych i potrwają do końca listopada. Rekrutacja na kursy odbywa się do 8 września. Można się zapisać za pomocą strony internetowej www.debowiec.cieszyn.pl, telefonicznie (33 853 38 81) oraz osobiście w Urzędzie Gminy lub u sołtysów. Uczestnicy będą mieli możliwość uzyskania certyfikatu TOEIC (Test of English for International Communication).

Szczegółowe informacje zostaną przedstawione na Spotkaniu informacyjnym, które odbędzie się 1 września (tj. czwartek) o godz. 17.00 w Gminnym Centrum Kultury w Łączce. Informacji o projekcie udziela także Błażej Żebrok – koordynator projektu, pod numerem telefonu 33 853 38 81 wew. 18.

Zapraszamy na Spotkanie informacyjne oraz do udziału w projekcie.

art. sponsorowany

źródło: ox.pl
dodał: CR

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: