Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Czytanie z Krystyną Czubówną i Burmistrzem Miasta Wisła

To będzie gratka dla miłośników głosu Krystyny Czubówny. W sobotę 5 września 2015 w godzinach 14:00-16:00 odbędzie się czytanie książek z Krystyną Czubówną. Do grona czytających dołączy również Burmistrz Miasta Tomasz Bujok.

 Czytanie odbędzie się  w Wiślańskiej Letniej Czytelni, którą oficjalnie otwarto 2 września. -  Od godziny 14:00-15:00 czytamy dla dzieci, a od 15:00-16:00 dla dorosłych. Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w imprezie oraz przynoszenia książek do czytelni. – zachęcają organizatorzy

Wiślańska Letnia Czytelnia to inicjatywa Stowarzyszenia „Aktywni w Dziedzinie”, które powstało w czerwcu tego roku. Czytelnia znajduje się w Parku Kopczyńskiego w Wiśle i aktualnie składa się z 4 budek w których umieszczone są książki i czasopisma. Budki na książki powstały dzięki hojności sponsorów, którzy ufundowali lub sami je stworzyli.

Planowane jest już wykonanie kolejnych budek. Każda z nich cechuje się oryginalnością i niepowtarzalnym charakterem. Główna idea, która przyświeca projektowi, to dostęp do czytelnictwa dla wszystkich oraz uatrakcyjnienie form spędzania czasu w parku.

Książki z czytelni można wypożyczać i czytać na miejscu, doczytywać w domu i oddawać później oraz wymieniać czy przynosić własne. - Zachęcamy wszystkich o dzielenia się książkami! Wiślańska Letnia Czytelnia to projekt społeczny, w którym każdy może wziąć udział. Liczymy na ludzką uczciwość i mamy nadzieję, że czytanie w plenerze przyjmie się w Wiśle- dodają organizatorzy

 

(red/mat.pras)

źródło: ox.pl/mat.pras.
dodał: CR

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: