Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Czy to Misio czy Kotek?

Dziś razem ze Stowarzyszeniem AS szukamy domu dla pięknego i zdrowego kotka. Niektórym może przypominać małego misia, do którego można się przytulić. Proszę spojrzeć na zdjęcia. Przypomina niedźwiadka? A może pasuje mu jakieś inne imię?x

Na pewno jest bardzo sympatyczny i grzeczny. Ma mnóstwo zalet i jedną największą - jest po prostu spokojnym i cierpliwym kotem, który szuka dobrego człowieka. Odwdzięczy się za przygarnięcie swoją ogromną, kocią miłością. Czy ktoś chciałby go przygarnąć i dołączyć do elitarnego grona szczęśliwych posiadaczy kotów? Jaka jest jego historia?

 Misio szuka domku od dłuższego czasu. Ma około dwóch lat. Został znaleziony w Ustroniu i wie, co znaczy bezdomny kot. Jest bardzo ułożony, towarzyski i bardzo przystojny. Na pewno przyniesie dużo szczęścia swoim nowym właścicielom. Czeka na dom w Stowarzyszeniu AS w Ustroniu pod numerem telefonu 606911687. Kto z naszych czytelników może pomóc? Jakie imię byłoby dla niego najlepsze?

JP

źródło: ox.pl
dodał:

Komentarze

1
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2023-03-19 13:58:48
1234567890: Mnie by bardziej pasowało by go nazwać Jarek byłby drugim najważniejszym kotem w Polsce zaraz po kocie z Żoliborza;)
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: