Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Czy ktoś to pamięta? Wydarzyło się na Śląsku Cieszyńskim

Przy porządkach w naszej redakcji odkurzyliśmy nieco nasze archiwum! Ach, cóż tam się znalazło! Jesteśmy ciekawi czy pamiętacie te czasy. A może ktoś rozpozna się na zdjęciach?

 Dziś przenosimy się do Chybia na tradycyjne Żabionalia. Impreza organizowana przez Gminnu Ośrodek Kultury, przyciągała wielu widzów. Tu rok 2006. 

Jak to było?

ZOBACZ FOTOREPORTAŻ

 

źródło: ox.pl
dodał:

Komentarze

5
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2022-06-25 21:19:22
barbara1945: to były czasy. wtedy miasto Cieszyn żyło na maksa!!!!!!! , kolejny remont, teraz juz dobije wszystkich. przykre to jest po prostu, czemu musi byc takie dno w tym pięknym mieście. można było kiedyś słyszeć głosy , że Pan Ficek nie był rewelacyjnym burmistrzem. patrząc okiem historii świetnym.
2022-06-25 21:30:13
krzysztof.mn+: pamiętamy jak wykurzył Gutka i jego festiwal Era Nowe Horyzonty z miasta - a nic lepszego przed i po Gutku Cieszynowi nie przydarzyło się
2022-06-26 11:42:10
dystans: Krzysztof - Ficek nie miał tu nic do gadania , Wrocław przebił festiwal Gutka taką ofertą , że naszej pipiduwy w życiu nie było stać.
2022-06-26 12:29:12
św. Patryk.: skoro o Gutku mowa - nie było Wrocławiowi trudno przebić oferty Cieszyna, bo ta była de facto zerowa, a RG wcale o wiele nie prosił - a w tym samym roku kiedy odmówiono jakiejkolwiek pomocy dla ENH radni uchwalili na przykład bodaj 60 tysięcy na naprawę muru przy starym cmentarzu na Stalmacha - przesłanie było jasne: nie będzie nam tu się wtryniał na nasze poletko żaden obcy, tu my od wieków rządzimy i śmietankę spijamy, koteria cieszyńska - podczas festiwalu inny geniusz dyrektor muzeum wzywał straż miejską bo mu na trawnik młodzież weszła, a prawdą jest, że nikt więcej niż Gutek z festiwalem ENH nie zrobił dla promocji Cieszyna, po dziś dzień z tego kapitału miasto w dużej mierze wizerunkowo korzysta
2022-06-26 12:30:01
św. Patryk.: piszesz dystans o przebijaniu oferty? no to proszę, przedstaw tę cieszyńską
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: