Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Kto przygarnie piękną Dejzi z Cieszyna?

Dziś razem ze Stowarzyszeniem AS szukamy domu dla pięknej i zdrowej Dejzi. Proszę spojrzeć na jej zdjęcia i przeczytać ogłoszenie. Jaka jest jej historia?

"Szukamy domu dla Dejzi, sunia jak widać, jest przeurocza" - piszą wolontariuszki Stowarzyszenia AS. Dotychczas miała dobry dom, mieszkała w mieszkaniu, ale niestety zawirowania życiowe właściciela spowodowały konieczność znalezienia nowych opiekunów. Sunia jest bardzo młoda (ma 9 miesiecy) i stąd należy jej zapewnić odpowiednią dawkę ruchu, zabawy i zajęcia. Jaki ma charakter i temperament?

Dejzi jest łagodna, bardzo "przytulaśna", lubi towarzystwo człowieka. Z dziećmi nien miała dotychczas styczności, a stosunek do zwierząt jest nieznany. Na pewno jednak odwdzięczy się za przygarnięcie swoją psią miłością. O czym również warto wiedzieć?

Chętni do przygarnięcia suni muszą mieć świadomość,że to młoda suczka, co niesie ze sobą inne wymagania niż w przypadku dorosłego psa w średnim wieku. Ten, kto ją przygarnie, podpisuje umowę adopcyjną i zobowiązuje się do przeprowadzenia zabiegu sterylizacji na swój koszt. Wymagana jest również zgoda na wizyty przed i poadopcyjne. Dejzi mieszka w okolicy Cieszyna. Więcej informacji udzieli telefonicznie wolontariuszka pod numerem telefonu - 502-242-904. Kto przygarnie Dejzi? Kto udostępni ogłoszenie?

JP

źródło: ox.pl
dodał:

Komentarze

3
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2022-07-03 16:18:46
utopiec: Śliczna psinka.
2022-07-04 16:09:56
Boska Adela: bym zrozumiała gdyby to Janusz i Grażyna tak swą córeczka nazwali, ale bogu ducha winnej suce taką krzywdę zrobić?...
2022-07-04 20:02:29
tom lem: ... do takiej mordki ;-) pasuje tylko właściciel karku, równego z uszami.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: