Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Czwartki to integracja w gminie Strumień

Czwartek to już „mały weekend”. Można odpuścić kilka spraw. Nie biec. Napić się w spokoju kawy.... A może wybrać się na wakacyjny piknik?

W gminie Strumień w wakacyjne czwartki to Wakacyjne Pikniki Rodzinne, które łączą nie tylko lokalną społeczność, ale również osoby, które dotarły do gminy Strumień uciekając przed wojną w Ukrainie.

W gminie Strumień ciągle coś się dzieje! W czwartek w Bąkowie rozpoczął się cykl Wakacyjnych Pikników Rodzinnych, które co tydzień będą się odbywały w kolejnych naszych sołectwach.  Za to w niedzielne popołudnie spotkaliśmy w strumieńskim parku, gdzie również nie brakowało atrakcji. Na zaproszenie emgoku zagrał także polsko-ukraiński zespół DAGADANA, którego występ świetnie wpisał się w atmosferę integracji mieszkańców z naszymi gośćmi z Ukrainy. Dziękuję wszystkim za spotkania, rozmowy i ujmującą, rodzinną atmosferę. Z Wami nie ma miejsca na nudę, nawet podczas urlopu.  Już teraz zapraszam na kolejny czwartkowy piknik, który tym razem odbędzie się przy Szkole Podstawowej w Drogomyślu – zaprasza Anna Grygierek, burmistrz Strumienia.


Kolejne spotkania będą odbywać się wedle harmonogramu:

DROGOMYŚL – 4 sierpnia – teren przy OSP
ZBYTKÓW – 11 sierpnia – teren przy OSP
ZABŁOCIE – 18 sierpnia – teren przy Chacie Nad Zalewem
PRUCHNA – 25 sierpnia – teren przy OSP
Wszystkie pikniki rozpoczynają się o godzinie 17:00!
W programie pikników: zabawy i konkursy z nagrodami dla dzieci, duża dmuchanka, stoiska z watą, popcornem, lodami, goframi, pyszną kawą, szczudlarze, malowanie twarzy, muzyka
WSTĘP WOLNY!
Nie obawiaj się deszczu – wydarzenie pod dużym namiotem! - Zabierz ze sobą sprzęt piknikowy: koce, leżaczki, itp. Pikniki będą wspaniałą okazją do wielkiej polsko-ukraińskiej integracji i spotkań Strumieńskiej Akademii Przyjaźni – zachęca strumieński emgok.

źródło: ox.pl
dodał:

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: