Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Czujne oko policjanta

Ukrywał się ponad pół roku. Cieszyński policjant w czasie wolnym rozpoznał mężczyznę poszukiwanego listem gończym, gdy ten szedł ulicami miasta. Powiadomił o tym innych mundurowych z komendy i szybko zatrzymał poszukiwanego.

Wszystko wydarzyło się w poniedziałek, 23.09.2019 w centrum Cieszyna.

Policjant cieszyńskiej komendy, na co dzień zajmujący się tropieniem poszukiwanych osób, spacerował ulicami miasta. W trakcie spaceru zauważył idącego przed nim mężczyznę, który był poszukiwany listem gończym przez cieszyńską jednostkę policji oraz Prokuraturę Rejonową w Tarnowskich Górach. Stróż prawa powiadomił o tym innych policjantów z cieszyńskiej komendy i ruszył za obserwowanym mężczyzną. Kilka chwil później poszukiwany był już w rękach mundurowych – informuje asp. Krzysztof Pawlik, rzecznik prasowy cieszyńskiej policji.

Zatrzymany był kompletnie zaskoczony i nie stawiał oporu – jest nim 45-letni mężczyzna, mieszkaniec Cieszyna. Poszukiwany trafił już do aresztu.

(red.)

źródło: ox.pl
dodał: red

Komentarze

1
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2019-09-25 06:00:47
prezes76: Gratulacje dla policji za sprawne oko !!!!!!! Tylko czemu nie napisaliście ze facet został zatrzymany za alimenty a nie za jakieś inne przestępstwo !!!!!!!!!!!! ALE WYNIKI SIĘ ZGADZAJĄ !!!!!!!!!!!!
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: