Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Cieszyn: od czwartku nieczynny przejazd na Zamkowej

Miejski Zarząd Dróg w Cieszynie poinformował o rozpoczynającym się 26 września 2019 roku remoncie przejazdu kolejowego na ulicy Zamkowej w Cieszynie (rejon ronda, niedaleko kościoła p.w. św. Jerzego). W związku z pracami odcinek drogi, obejmujący przejazd, będzie nieprzejezdny, a ruch pieszych odbywać będzie się jedną stroną ulicy.

W związku z planowanymi pracami, od 26 września 2019 roku (czwartek) ulica Zamkowa będzie wyłączona z ruchu na odcinku obejmującym przejazd kolejowy - w związku z remontem przejazdu kolejowego w ciągu ul. Zamkowej od dnia 26 września br. zostanie zamknięta wyżej wymieniowa ulica na odcinku od ul. Dojazdowej do ul. Liburnia. Dopuszczony będzie ruch pieszych z jednej strony ulicy. Prosimy kierowców o dostosowanie się do tymczasowej organizacji ruchu. Inwestorem zadania jest PKP PLK S.A. Zakład Linii Kolejowych w Sosnowcu ul. 3 Maja 16 – poinformował Miejski Zarząd Dróg w Cieszynie.

Aktualnie brak informacji, jak długo mają potrwać prace. Przypominamy również, że wciąż nie został otwarty remontowany odcinek ulicy Frysztackiej w Cieszynie, w związku z czym o dodatkowych utrudnieniach muszą w szczególności pamiętać kierowcy poruszający się ulicą Liburnia w celu dojazdu w okolice centrum miasta oraz ulicą Zamkową w przeciwnym kierunku.

 

źródło: ox.pl
dodał: JŚ

Komentarze

2
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2019-09-24 12:21:19
myterek123: Droga na ulicy frysztacjiej jest już otwarta.
2019-09-24 20:09:25
ADANIK: Super. Teraz Ci drugą zamkną.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: