Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Co zostało z Twoich postanowień o odchudzaniu?

Według różnych źródeł aż od 80% do nawet 90% osób porzuca swoje postanowienia noworoczne przed końcem stycznia! Postanowienia związane z odchudzaniem są jednymi z najczęściej podejmowanych, ale niestety również najczęściej porzucanych...

Dlaczego tak się dzieje?

Większość osób traci entuzjazm do utrzymania diety lub regularnych treningów zaledwie po kilku tygodniach. Dzieje się tak zazwyczaj z powodu braku motywacji, niewłaściwie dobranych celów i braku wsparcia. - Wyzwanie związane z utratą wagi często staje się samotną walką, a brak efektów w krótkim czasie może zniechęcić nawet najbardziej zdeterminowane osoby.zauważa dietetyk Wiktoria Siekierka z Naturhouse w Ustroniu.

Jednym ze skutecznych sposobów na przeciwdziałanie temu zjawisku jest skorzystanie z pomocy profesjonalistów. Dieta i odchudzanie pod okiem doświadczonego specjalisty znacznie zwiększa szansę na sukces.

Wsparcie merytoryczne

Naturhouse to firma oferująca kompleksowe podejście do utraty wagi. Dzięki stałemu wsparciu dietetyków, prostej diecie i naturalnej suplementacji, pomaga osiągnąć realne cele. Kuracje dietetyczne są dostosowywane indywidualnie do danej osoby, biorąc pod uwagę jej potrzeby, schorzenia, preferencje i styl życia.

- Warto podkreślić, że profesjonalne wsparcie Naturhouse to przede wszystkim edukacja żywieniowa, dzięki której osoba odchudzająca się zdobywa wiedzę na temat zdrowego stylu życia i wie, jak później utrzymać osiągnięte efekty - dodaje dietetyk Wiktoria Siekierka.

Dobór celów do możliwości

Wiele postanowień noworocznych upada z powodu niewłaściwie dobranych celów. Naturhouse pomaga ustalić realistyczne plany, dostosowane do możliwości każdej osoby. - Zamiast skupiać się na szybkim i spektakularnym efekcie, kładziemy nacisk na trwałe zmiany sposobu żywienia, co przekłada się na utrzymanie zdrowej wagi na dłuższą metę. - podkreśla dietetyk Naturhouse. - Pokazujemy, że dieta może być smaczna i prosta w przygotowaniu, a nasi klienci często dziwią się, że po jej rozpoczęciu jedzą więcej, niż wcześniej i nie odczuwają ciągłego głodu! - dodaje dietetyk Wiktoria Siekierka.

Czuwanie nad realizacją celów

Kluczowym elementem sukcesu w odchudzaniu jest systematyczność i stała kontrola postępów. Dietetyk Naturhouse pełni rolę opiekuna, monitorując osągnięcia i dostosowując zalecenia żywieniowe oraz suplementację do uzyskiwanych efektów i zakładanych celów. To wsparcie jest szczególnie istotne w trudniejszych momentach, gdy motywacja może osłabnąć. Ze wsparciem specjalisty łatwiej jest osiągnąć sukces!

Bezpłatne konsultacje

Odkryj, jakie korzyści przynosi współpraca z doświadczonym dietetykiem i zrealizuj swoje postanowienia! Zanim zdecydujesz się na dietetyczną kurację, możesz skorzystać ze wstępnej, BEZPŁATNEJ KONSULTACJI, podczas której zadasz nurtujące Cię pytania, a dietetyk przeprowadzi badanie składu ciała, by sprawdzić zawartość tkanki tłuszczowej i wody w Twoim ciele, a także poznać wiek metaboliczny organizmu.

Przyjdź, poznaj nas i zdecyduj!

Ul. Kościelna 2

43-450 Ustroń

tel.: 600 331 681

ustron@naturhouse-polska.com

https://tinyurl.com/dietetykustron

 

Artykuł sponsorowany

źródło: ox.pl
dodał: NG
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: