Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Co dalej z beskidzkapilka.pl?

To jeden z najpopularniejszych serwisów piłki nożnej w naszym regionie – beskidzkapilka.pl. Niestety przyszłość serwisu, bogatego w aktualne statystyki, wyniki i archiwalne dane jest niepewna. Serwery portalu spłonęły.

 W nocy z wtorku na środę (9/10.03) w Strasburgu spłonęła serwerownia firmy OVH. Szkody są ogromne. Ofiarą pożaru padł niemal co piąty adres IP w chmurze OVH. Dotknął tym samym agencje rządowe z Wybrzeża Kości Słoniowej i Francji, kryptowalutowe serwisy oraz serwisy bankowości internetowej - wynika z raportu firmy Netcraft.

W pechowej serwerowni znajdował się serwis beskidzkapilka.pl - Niestety, ale potwierdziły się najgorsze informacje związane z pożarem w wieżach serwerowych firmy OVH w Strasburgu, we Francji. Najpierw otrzymaliśmy informację, że zniszczeniu uległy serwery odpowiedzialne za kopie bezpieczeństwa, a kilkanaście minut temu potwierdzenie, że nasz portal także ulokowany był na serwerze VPS, którego nie da się przywrócić do pracy – poinformowali administratorzy witryny na facebooku.

Jaka będzie przyszłość portalu na razie nie wiadomo. Ostateczny komunikat dotyczący portalu ma ukazać się w ciągu najbliższych dni.

Red.

źródło: ox.pl
dodał: red

Komentarze

1
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2021-03-13 13:19:48
1234567890: To trzeba bedzie wszystkie spotkania na nowo zagrać;)
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: