Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Cinema City w Cieszynie

Już w najbliższy piątek (22.11) otwarcie Cinema City w galerii handlowej Stela w Cieszynie. Tego dnia zostaną wyświetlone premiery filmowe: „Le Mans ‘66” „Kraina Lodu 2” i „Supernova”.

Galeria Stela w Cieszynie została otwarta w zeszłym roku. Na początku tego roku miała zostać uzupełniona o kino.  Jednak z operatorem Oh!Kino, które początkowo miało mieścić się w galerii, inwestor musiał zakończyć współpracę. Termin otwarcia został więc przesunięty. Pojawiły się nawet głosy, że kina nie będzie. Jednak teraz wszystko jest już dopięto na ostatni guzik. W Galerii Stela będzie multipleks kinowy Cinema City. Wielkie otwarcie zaplanowano na najbliższy piątek (22.11).

Jak czytamy na stronie Cinema City Cieszyn kino posiada 4 klimatyzowane sale, które pomieszczą jednocześnie ponad 400 widzów. Wszystkie wyposażone są w innowacyjne technologie projekcji filmów, wysokiej klasy systemy dźwiękowe oraz wygodne fotele kinowe.

W piątek otwarcie kina, a w sobotę galeria będzie świętować pierwsze urodziny. 

 

Zobacz, jak w zeszłym roku świętowano otwarcie galerii Stela - Galeria Stela już otwarta

 

 

MSZ

źródło: ox.pl
dodał: MSZ

Komentarze

6
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2019-11-18 19:05:35
krzysztof.nn: no i to jest proszę Państwa bardzo dobra wiadomość - w przeciwieństwie do tej o podatkowym tsunami jakim Polskę zalewa zaraz po wyborach PiS-owski rząd
2019-11-18 21:00:48
Selma: Nie wybieram się. Tylko Piast :D
2019-11-18 21:16:44
john: Woda cieknąca na łeb gratis.
2019-11-18 22:44:46
cieszyniok: Pewnie że tak, co będziemy się ściskali w jednym kinie.
2019-11-19 10:33:16
wyśmienity cwaniaczek: bojkot ONLY PIAST !!!!!!
2019-11-21 19:12:18
sciemal: Wreszcie koniec tego postkomunistycznego kina kierowanego polityką urzędu miejskiego w porozumieniu ze świątobliwymi w koloratkach.Może wreszcie będzie można zobaczyć prawdziwe kino na światowym poziomie nie jeżdżąc do B.B. Mam nadzieję że młodzież z okolicznych miejscowości zwłaszcza wypoczynkowych zacznie doceniać to mieato i zostawiać tutaj pieniądze nie pchając się do B.B. Cinema City - łapka w górę i powodzenia!
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: