Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Cieszyn - wymień rzecz na inną

Masz rzeczy, które zalegają w twoich komodach, szafach i na pólkach? W takim razie ta akcja powinna cię szczególnie zainteresować. 22 lipca rusza „Otwarta Szafa na Granicy”.

Świetlica Krytyki Politycznej Na Granicy zaprasza do udziału w nowym przedsięwzięciu, które ma na celu wymianę rzeczy, które stały się dla nas bezużyteczne i zalegają w naszych domach. - Zaczynamy w piątek, 22 lipca od 14.oo do 17.oo, przewidujemy też przedłużenie akcji. Dodatkowo jeżeli chcecie wcześniej dostarczyć nam rzeczy to od 18 lipca chętnie przyjmiemy przedmioty w godzinach 10.00-13.30 – informują organizatorzy akcji.

Do udziału w „Otwartej Szafie na Granicy” zaproszeni są wszyscy chętni. - Wymieńmy i podzielmy się w Świetlicy Krytyki Politycznej Na Granicy - tym razem nie opiniami tylko przedmiotami codziennego i niecodziennego użytku. Zasada jest prosta. Zabieramy film/ książkę/ ciuch/ zabawkę​/ grę - jakikolwiek (legalny i bezpieczny) przedmiot z domu. Następnie - wymieniamy przedmiot na coś innego w Świetlicy KP Na Granicy, za darmo – podkreślają pomysłodawcy.

Wymiana to idealne rozwiązanie dla naszych rzeczy. Po pierwsze to nic nie kosztuje, po drugie bezużyteczną dla nas rzecz możemy wymienić na coś przydatnego i po trzecie – można się przy tym wspaniale bawić.

- Akcję "Otwórz Szafę Na Granicy" organizujemy oczywiście wspólnie z dzieciakami ze Świetlicy "Krytyki Politycznej", które całkiem niedawno stworzyły subiektywną mapę Cieszyna oraz „otworzyły” Wzgórze Zamkowe w ramach akcji "Kocykarze" – wyjaśnia Agnieszka Muras - Głównie chodzi o to, by nie wyrzucać do kosza tego, co wydaje się nam niepotrzebne, ale oddać komuś innego, komu dana rzecz się przyda.

 

BsK

źródło: ox.pl
dodał: BSK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: