Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Cieszyn: wahadłowo na Katowickiej

W piątek (29.11.2019) na ulicy Katowickiej w Cieszynie (odcinek przy aktualnie nieczynnym zjeździe na drogę S52) wprowadzono ruch wahadłowy. Tymczasowa zmiana organizacji ruchu ma związek z przebudową skrzyżowania Katowickiej z łącznicą z drogą S52. Aktualnie nie wiadomo, jak długo potrwają utrudnienia.

- W związku z trwającą realizacją zadania obejmującą przebudowę skrzyżowania ul. Katowickiej z łącznicą S 52 w Cieszynie, Wykonawca robót Firma Eurovia Polska S.A. Oddział w Bielsku-Białej informuje mieszkańców oraz użytkowników ul. Katowickiej, że z przyczyn technologicznych oraz dla zapewnienia bezpieczeństwa ruchu drogowego, na czas wykonywania robót związanych z budową ronda od dnia 29 listopada 2019 r. od godziny 10:00 zostanie wdrożona tymczasowa organizacja ruchu polegająca na zawężeniu jezdni do jednego pasa ruchu z ruchem wahadłowym sterowanym sygnalizacją świetlną na odcinku realizowanych robót – poinformowały władze powiatu w mediach społecznościowych.

Jednocześnie przypominamy, że wciąż nieczynny jest zjazd na drogę S52 z ulicy Katowickiej. Osoby jadące w kierunku Cieszyna, również muszą korzystać ze zjazdu wcześniejszego, lub kolejnego, aby dostać się do miasta (wjazd do centrum Cieszyna z S52 aktualnie wytyczony jest przez zjazd od strony granicy państwa).

 

źródło: ox.pl
dodał: JŚ

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: