Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Cieszyn w różnych wersjach

Zrób zdjęcie i zgarnij aparat. Cieszyn zaprasza do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym. Zadanie? Zrobić zdjęcie miastu.
Do tego, że Cieszyn jest pięknym miastem nikogo nie trzeba przekonywać. Jednak, co fotograf, to inne spojrzenie na tą samą fotografowaną scenę. Szukamy najpiękniejszych zdjęć przedstawiających Cieszyn w atrakcyjny sposób. Najciekawsze zdjęcia będą wykorzystywane w materiałach promocyjnych naszego miasta -  mówi Renata Karpińska szefowa wydziału promocji miasta.
Zdjęcia na konkurs może przysyłać każdy - zarówno mieszkaniec jak i turysta.
 
 
Głównym bohaterem ma być miasto. Organizatorzy nie chcą zawężać konkursu do konkretnego miejsca. Zdjęcia mogą zarówno prezentować przyrodę, architekturę jak i wydarzenia, które miały miejsce w Cieszynie. A wydarzenia to także ludzie - i takich ujęć nie powinno zabraknąć - mówi Renata Karpińska szefowa wydziału promocji miasta, ale jak dodaje - nie chcemy nic narzucać.
 
 
 
 
Głosować na najładniejsze zdjęcia będą internauci. Wszystko odbywać się będzie na profilu miasta na facebook’u. Nasz wybór byłby subiektywny - zostawiamy decyzję o głosie oglądającym zdjęcia. Chcemy, aby ten wybór miasta był prawdziwy - dodaje Karpińska.
Na zdjęcia miasto czeka do końca listopada. Maksymalnie można nadesłać dziesięć fotografii. Zwycięzca internetowego głosowania w nagrodę otrzyma aparat fotograficzny.
 
             
Jan Bacza
źródło: OX.PL
dodał: JB

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: