Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Cieszyn - trwa policyjna obława

W jednym ze sklepów w Cieszynie doszło do kradzieży. Sprawca skradł wyroby jubilerskie grożąc ekspedientce.

Do zdarzenia doszło dzisiaj (2.11.2011) kilka minut po godzinie 10.00. - Nieznany sprawca, niezamaskowany, około 40 lat wszedł do jednego ze sklepów jubilerskich w Cieszynie, przy ulicy Głębokiej, zagroził ekspedientce. Wiemy, że nie posługiwał się bronią, ani innym niebezpiecznym narzędziem – informuje portal ox.pl asp. Rafał Domagała rzecznik prasowy cieszyńskiej policji - Sprawca skradł wyroby jubilerskie. Trwa ustalanie, co dokładnie zostało skradzione i w jakiej ilości. 

Policjanci w tej chwili zabezpieczają miejsce zdarzenia. - Ekspedientka sklepu nie doznała obrażeń – potwierdza rzecznik policji w Cieszynie - Trwa policyjna obława.

BsK

Aktualizacja (02.11.2011 godz. 15:00):
Kilkudziesięciu funkcjonariuszy patroluje rejon miasta, szukając sprawcy przestępstwa. - Współpracujemy z policją czeską, ponieważ śledczy nie wykluczają, że sprawca mógł przejść przez granicę do Czech - informuje rzecznik cieszyńskiej policji.   

Policjanci ustalili rysopis sprawcy: Mężczyzna w wieku około 35 – 40 lat, wzrostu około 180 cm, cera śniada, włosy krótkie-czarne, oczy ciemne, twarz owalna – okrągła, bez zarostu, miał braki w uzębieniu – nie miał jednego z przednich zębów.  Ubrany był w granatową bluzę z pomarańczowymi wstawkami na piersi i rękawach bluzy.  Mężczyzna posługiwał się językiem czeskim.

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje w tej sprawie lub mogące pomóc w ustaleniu sprawcy napadu proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Cieszynie nr tel. 033 8 516200 lub bezpłatny nr alarmowy 997.

źródło: ox.pl
dodał: BSK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: