Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Cieszyn: stłuczka na Katowickiej

Do wypadku doszło w czwartek (27.08) po 18 na ulicy Katowickiej w Cieszynie. Na wysokości skrzyżowania z ulicą Moniuszki zderzyły się dwa samochody osobowe.

Utrudnienia na miejscu trwały ponad godzinę, droga jednak pozostała przejezdna. – Doszło do kolizji dwóch samochodów osobowych, osoby uczestniczące w zdarzeniu wyszły z samochodu o własnych siłach – wyjaśnił dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Ustroniu. Na miejscu pracowała również policja.

 

źródło: ox.pl
dodał:

Komentarze

3
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2020-08-27 22:55:32
Selma: Gdyby ktoś szedł chodnikiem, to by zginął. Trzeba szybciej zapie*dalać po tej Katowickiej, oj szybciej!
2020-08-28 01:11:41
rafelectronic: Nie będę się wypowiadał bo specjalistą od zaistniałych zdarzeń nie jestem. Ale przejeżdżałem wtedy przed godziną 18 niż jak to określiła redakcja "Do wypadku doszło w czwartek (27.08) po 18 na ulicy Katowickiej w Cieszynie."
2020-08-28 13:13:00
TO-I-TAMTO: @Selma Predkość nie ma nic do rzeczy, bo jak widać na załączonym obrazku, najpewniej jeden drugiemu nie ustąpił pierwszeństwa i najnormalniej w świecie wybił go z toru jazdy. Osobiście, chyba wolałbym być potrąconym przez szybciej jadący samochód, niż leżeć przygniecionym pod kołami, słuchając jak inni robią zdjęcia..
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: