Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Cieszyn: Starostwo wznawia bezpośrednią obsługę

Od 1 czerwca wszystkie biura i wydziały cieszyńskiego Starostwa Powiatowego będą mogły bezpośrednio przyjmować klientów. Oczywiście nadal będą obowiązywać zasady dotyczące stosowania odpowiednich środków bezpieczeństwa.

Do tej pory urzędnicy isntytucji przyjmowali mieszkańców powiatu na parterze. Od poniedziałku ma się to zmienić - będzie można swobodnie przemieszczać się po całym budynku.

Konieczne jednak będzie zachowanie minimum 2-metrowego odstępu od pozostałych osób przebywających w starostwie, zakrywanie ust i nosa oraz dezynfekcja rąk. Co więcej, w biurach będzie mogła przebywać tylko jedna osoba (oprócz pracowników).

Pomimo wprowadzonych zmian, starostwo zachęca do załatwiania spraw telefonicznie (wykaz numerów telefonów dostępny jest tutaj - LINK), mailowo (na adres sekretariat@powiat.cieszyn.pl), przez platformę ePUAP lub drogą pocztową.

KR/Starostwo Powiatowe w Cieszynie

źródło: ox.pl
dodał: Krzysztof Rojowski

Komentarze

1
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2020-05-30 07:04:46
tom lem: ... no i patrzcie, ten cały patogen słabszy niż katar, pięć dni i wszystko w starostwie zdrowe;-)) jeszcze na ostatniej sesji, dudami do siebie, aż nagle " od 1 czerwca wszystkie biura i wydziały cieszyńskiego Starostwa Powiatowego będą mogły bezpośrednio przyjmować klientów" Co się stało? Obawiam się że wirus powędrował w okolice głowy i pozostanie tam u włodarzy dłużej, zwłaszcza przy organizowaniu rady powiatu, bo to i kadr obiektywu obejmuje tylko odpowiednich i tłok na sali mniejszy a zwłaszcza rządzi się wygodniej bo w mniejszym gronie. Jeśli chodzi o "klientów" to huzia na Józia.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: