Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Cieszyn: śmierć na terenie szpitala

Dziś (01.07.2019) do tragicznego zdarzenia doszło po godzinie 8 rano na ulicy Bielskiej w Cieszynie. Policjanci otrzymali wezwanie dotyczące udzielenia pomocy ciężko rannemu mężczyźnie. Mimo natychmiastowego udzielenia pierwszej pomocy (na terenie Szpitala Śląskiego w Cieszynie), niestety mężczyzna zmarł.

Sytuacja miała miejsce dziś (01.07.2019) rano przy ulicy Bielskiej w Cieszynie. Jak relacjonują policjanci, pomocy wymagał 41-letni mężczyzna, mieszkaniec Cieszyna (z nieoficjalnych informacji wynika, że mógł to być mieszkaniec kamienic, zlokalizowanych niedaleko Szpitala Śląskiego w Cieszynie) - Jak ustalili policjanci, nie był on pracownikiem firmy budowlanej, ani pacjentem szpitala. Natychmiast została mu pierwsza pomoc przez personel szpitala, ale nie udało się uratować jego życia. Na miejscu pracował prokurator i policyjni technicy kryminalni. Śledztwo w tej sprawie prowadzi cieszyńska prokuratura. Ustalane są okoliczności zdarzenia – wyjaśnia asp. Krzysztof Pawlik, Oficer Prasowy cieszyńskiej policji.

Aktualnie nie wiadomo co doprowadziło do zgonu mężczyzny ani w jaki sposób znalazł się na posesji należącej do Szpitala Śląskiego w Cieszynie. Być może wyszedł z domu i szukając pomocy, udał się do szpitala, jednak jego stan był już na tyle poważny, że mimo udzielenia pierwszej pomocy nic już się nie dało zrobić.

 

źródło: ox.pl
dodał: JŚ

Komentarze

3
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2019-07-02 05:37:10
emmer: Większych bredni dawno nie czytałem. Gość przebrał się za pracownika firmy remontowej i skoczył z rusztowania, bodajże z 9 piętra.
2019-07-02 17:23:33
malgosiek: Jaka ściema. Ukrainiec z firmy remontowej rzucił się z okna szpitala. Widocznie zmysły mu się pomieszały od braku wody. Pracownicy z Ukrainy chodzą po oddziałach szpitalnych i piją wodę przeznaczoną dla pacjentów, pewno pracodawca oszczędza?
2019-07-02 17:27:14
malgosiek: A Ukraińcy po rusztowaniach chodzą w klapkach i bez kasków, gdzie Inspekcja Pracy? Podać nazwisko pracodawcy do wiadomości publicznej.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: