Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Cieszyn. Nowy-stary wykonawca remontu stadionu

Cieszyński magistrat rozstrzygnął ponowny przetarg na remont stadionu miejskiego przy al. Jana Łyska. Wybrane zostało to samo przedsiębiorstwo z Dąbrowy Górniczej, co w poprzedniej próbie znalezienia wykonawcy.

Przypomnijmy: poprzedni przetarg rozstrzygnięty był pod koniec października ubiegłego roku. Wybrane zostało właśnie przedsiębiorstwo z Górnego Śląska, które jako jedyne  deklarowało wykonanie inwestycji w granicach kosztów, jakie chciał przeznaczyć ratusz na modernizację obiektu. Niecały miesiąc później jednak wykonawca zrezygnował z realizacji zadania, decyzję tłumacząc wzrostem kosztów zakupu materiałów.

Pisaliśmy:

Do ponownie rozpisanego przetargu zgłosiły się tym razem dwie spółki: z Piaseczna oraz właśnie Dąbrowy Górniczej. Oferta pierwszej z nich została odrzucona, wobec czego wybór musiał paść na właśnie spółkę z Dąbrowy Górniczej, która zadeklarowała wykonanie inwestycji za 10 889 000 zł. Przedstawiona propozycja jest wyższa od ubiegłorocznej o blisko 1,4 mln zł.

KR

źródło: ox.pl
dodał: Krzysztof Rojowski

Komentarze

1
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2022-02-18 14:15:42
marian1951: Gdyby tak zostało parę groszy z tej inwestycji ,to można byłoby połatać " szwajcarską " ulicę Kasztanową. A może wykonawca się zlituje i z resztek materiałowych zasypie te dziury ?
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: