Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Cieszyn na Fake Party

Freestyle City Festiwal po raz kolejny zaskoczył cross - promocją. Tym razem odbyła się ona podczas imprezy Fake Party w Rondzie Sztuki w Katowicach. Festiwalowi wolontariusze odpalili film prezentacyjny, zachęcając uczestników do przyjazdu w sierpniu do Cieszyna.

 

 

Już na godzinę przed rozpoczęciem Fake’a, przed wejściem kolejka sięgała kilkunastu metrów i powiększała się w miarę upływu czasu. – To nie było zwyczajne rozdawanie ulotek, ale indywidualne rozmowy z każdym zainteresowanym  klubowiczem. Bardzo dużo pracy, ale wdzięcznej i serdecznej. – Zaznacza Kamila Hałas, członkini zarządu wolontariatu Freestyle City Festival. Część z nich wmieszało się z ulotkami w czekający do wejścia tłum.  -  Okazało się również, że wiele osób słyszało o tej inicjatywie wcześniej i już zapowiadają swój przyjazd. - Dodaje Dagmara Kendziora, kierująca grupą wolontariuszy w Katowicach. W katowickim Rondzie Sztuki, wszyscy mogli zobaczyć film zmontowany dla potrzeb promocyjnych, który był wyświetlany podczas trwania imprezy na połowie ściany w centralnym  miejscu  pomieszczenia. - Organizatorzy imprezy byli bardzo gościnni. 1000 rozdanych ulotek, sześć godzin emisji spotu reklamowego i wiele rozmów na temat sierpniowej imprezy w Cieszynie to skutki naszej współpracy z Fake’ami, za co serdecznie dziękujemy. – Podsumowuje imprezę jeden z organizatorów festiwalu Wojciech Małysz. 

- Kooperacja z festiwalem wyszła bardzo pozytywnie, czym jesteśmy mocno zaskoczeni. Decyzje o promocji festiwalu podjęliśmy ze względu na podobną zajawkę, gdyż tematyką sportów ekstremalnych zajmujemy się od lat. – Komentuje Wojciech Bednarski, organizator Fake Party. Warto nadmienić, ze piątkowa impreza jest jednym z wielu elementów promujących Freestyle City, a kolejne będą odbywać się aż do rozpoczęcia - czyli 5 sierpnia.

Następne wypady Freestyle City to kierunek nad  bałtycką plażę oraz industrialną miejscówkę na Śląsku.  

źródło: Michał Paluch
dodał: AG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: