Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Cieszyn: lodowisko zaprasza

Kolejny - trzeci już - sezon ma przed sobą cieszyńskie lodowisko. W tym roku rozpoczął się on nieco wcześniej. Już od poniedziałku, można korzystać ze ślizgawki. W ubiegłym roku obiekt otwarto dopiero w drugiej połowie października.
Od trzech lat cieszyńskie lodowisko cieszy się ogromną popularnością. W tym roku nieco wcześniej uruchomiono zamrażanie płyty – to ze względu na ćwiczenia szkółki łyżwiarstwa figurowego – mówi Andrzej Greń kierownik obiektów sportowych cieszyńskiego MOSiRu.
Do tej pory młodzi sportowcy z sekcji łyżwiarskiej musieli ćwiczyć w Czechach gdzie lodowisko już wcześniej było czynne. Teraz mogą trenować u nas. Przy okazji liczymy na to, że mieszkańcy Cieszyn i okolicy na tym skorzystają. Choć za oknem jeszcze piękna jesienna pogoda – to u nas można już jeździć po lodzie - dodaje Greń.
 
 
W tym roku cena wejścia na ślizgawkę się nie zmieniła – to dla osoby dorosłej jest 5 zł za godzinę dla dzieci 3 zł. Tańsze natomiast będzie wypożyczanie łyżew. Jak zapowiada Greń, być może jeszcze w tym roku na cieszyńskim lodowisku pojawi się hokej. Trenowaniem polskiej młodzieży zainteresowani są czescy trenerzy.
 
 
Cieszyńskie lodowisko czynne jest  od poniedziałku do soboty od 8.00 do 20.00. W niedziele od 10.00 – 20.00.
TUTAJ znajdziesz szczegółowy harmonogram wejść na lodowisko.
 
Jan Bacza
źródło: RADIO 90
dodał: JB

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: