Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Cieszyn: jutro darmowa komunikacja miejska!

22 września obchodzimy Europejski Dzień bez Samochodu. Z tej okazji, jutro będzie można w Cieszynie za darmo skorzystać z komunikacji miejskiej.

Europejski Dzień bez Samochodu, obchodzony w ramach Europejskiego Tygodnia zrównoważonego Transportu, to inicjatywa Komisji Europejskiej – Dyrekcji Generalnej ds. Mobilności i Transportu. Inicjatywa ma na celu promowanie zrównoważonego transportu w miastach i gminach oraz zmiana przyzwyczajeń mieszkańców.

Zakład Gospodarki Komunalnej w Cieszynie i Miasto Cieszyn włączają się do akcji, oferując jutro darmowe przejazdy komunikacją miejską w Cieszynie. Chcąc skorzystać z darmowych przejazdów, trzeba posiadać ważny dowód rejestracyjny swojego samochodu i dowód tożsamości.

 

MD

źródło: ox.pl
dodał: md

Komentarze

1
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2022-09-22 05:39:21
tom lem: ... no tak!!! jak zwykle Zakład Gospodarki Komunalnej w Cieszynie i "Miasto Cieszyn" mają za nic uchwały RM w sprawie opłat za komunikację miejską w Cieszynie i wg własnego widzimisię ustalają swoje priorytety, Niestety, zawsze kończą się one dopłatami, tylko nie tych, którzy podejmują takie populistyczne hasła. A propos, kto podejmuje decyzje w imieniu prywatnego folwarku "Miasto Cieszyn" ;-)
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: