Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Cieszyn - czyli falstart PO

Od poniedziałku do środy wieczorem był kandydatem PO na urząd burmistrza Cieszyna. We wtorek opublikowaliśmy z nim wywiad, w którym ogłosił swój program polityczny. Krzysztof Herok, bo o nim mowa, w środę wieczorem nie uzyskał akceptacji powiatowej PO, która zatwierdzała listy kandydatów w nadchodzących wyborach samorządowych.

- PO dało sobie jeszcze trochę czasu – tak całe zamieszanie tłumaczy Czesław Gluza, starosta cieszyński, który jest szefem powiatowych struktur PO. - Bardzo cenię sobie demokrację wewnątrz partii. Decyzja cieszyńskiego koła PO zapadła późno i nie mieliśmy czasu, żeby zapoznać się z kandydaturą Krzysztofa Heroka – tłumaczy Czesław Gluza.

Dopytuję, czy Krzysztof Herok może się pożegnać z marzeniami o Ratuszu? – Po prostu nie zapadły jeszcze decyzję. Cieszyn traktujemy bardzo poważnie dlatego chcemy mieć więcej czasu, by przyjrzeć się kandydaturze pana Krzysztofa Heroka – wyjaśnia Czesław Gluza, który podkreśla, że choć osobiście nie zna tego kandydata, to wiele pozytywnego słyszał o jego aktywności i działalności społecznej.

Krzysztof Herok odmówił komentarza. Ostateczną decyzję o kandydacie PO na urząd burmistrza Cieszyna zapadnie w sobotę podczas spotkania Zarządu Powiatu PO. Tylko, czy po takim falstarcie ten kandydat będzie miał jeszcze realne szanse na zwycięstwo?

(łg)

źródło: OX.pl
dodał: ŁG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: