Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Cieszyn: Aleja Łyska od poniedziałku nieprzejezdna

Od poniedziałku (15.06.2020) na cieszyńskich kierowców czekają utrudnienia. Wszystko za sprawą budowy kanalizacji deszczowej w rejonie ulicy Schodowej w Cieszynie. W związku z pracami część Alei Łyska będzie do końca czerwca nieprzejezdna.

Od 15 do 30 czerwca odcinek Alei Łyska w rejonie ulicy Schodowej w Cieszynie ma być nieprzejezdny. Wytyczone objazdy prowadzą przez ulice: Zamkową, Michejdy, Korfantego, Bobrecką, Wyższą Bramę i 3 Maja (dokładna mapka na zdjęciu poniżej) - w związku z realizacją inwestycji pn.: "Budowa kanalizacji deszczowej, kanału burzowego, i przelewu na istniejącej kanalizacji deszczowej wraz z wylotem do rzeki Olzy w rejonie ulicy Schodowej w Cieszynie", Miejski Zarząd Dróg w Cieszynie informuje, iż Al. J. Łyska w Cieszynie będzie nieprzejezdna (…) Prosimy kierowców o stosowanie się do wprowadzonej tymczasowej organizacji ruchu zgodnie z załączoną mapą objazdu. Za utrudnienia przepraszamy – poinformowało Miasto Cieszyn. 

źródło: ox.pl
dodał:

Komentarze

3
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2020-06-14 23:11:25
ribery3: Zmiana warty, dobrze że wszyscy się przekonują ile Duda~ przedłużone pióro kaczora jest warty.. Sondaże lecą żegnamy najgorszego prezydenta w historii,a może 500 plus na koty?
2020-06-15 00:11:12
psychiatra: Zmień leki!
2020-06-15 06:49:10
Anonimus: "Psychiatra", Libery3 wykazał się zdrowiem psychicznym bez konieczności zażywania jakichkolwiek leków. To ty "psychiatra" musisz sobie zaordynować mocniejszy lek bo ten, który bierzesz już przestał działać.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: