Chybie: Złote Gody

W bieżącym roku Jubileusz Złotych Godów w chybiu obchodziło 18 par małżeńskich. W dowód uznania Wójt Gminy Chybie wystąpił do Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej o odznaczenie medalami za długoletnie pożycie małżeńskie.

Dekoracji par małżeńskich we wtorek (27 marca) dokonał Wójt Gminy - Janusz Żydek oraz Przewodniczący Rady Gminy Chybie – Leszek Josek w asyście Darii Wawrzyczek – kierownika USC.

Po uroczystym wręczeniu medali Wójt Gminy zaprosił wszystkich obecnych na wspólny poczęstunek. W trakcie wydarzenia nie zabrakło  kwiatów, „koszy obfitości”, gratulacji, upominków i oczywiście  toastu za zdrowie Jubilatów.

Zasłużeni małżonkowie to: Maria i Alojzy Dziendziel, Bożena i Antoni Grabka, Krystyna i Tadeusz Gumola, Krystyna i Józef Herok (nieobecni na uroczystości), Zenona i Stanisław Kominiak, Aniela i Roman Krzempek, Urszula i Ludwik Mrzyk, Krystyna i Józef Mucha, Anna i Tadeusz Parma, Bronisława i Emil Pisarek, Maria i Kazimierz Puzoń, Agnieszka i Ludwik Strządała, Bronisława i Edward Ścibik, Danuta i Antoni Walczyńscy, Janina i Edward Węglorz (nieobecni na uroczystości), Irena i Rudolf Wrona, Eugenia i Jan Zachurzok, Alina i Stefan Zbijowscy

(red/mat.pras.)


 

źródło: ox.pl
dodał: CR

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
kontakt z redakcją