Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Chybie zaprasza na Żabionalia


W ten weekend 25-26.06. 2011r., wielkie świętowanie zapowiada się w Chybiu. Odbędą się tam Żabionalia. Największa impreza plenerowa w gminie.


W amfiteatrze w Chybiu będzie rozbrzmiewać dobra muzyka, a mieszkańcy gminy i goście będą się bawić przez dwa dni. Program imprezy jest bardzo urozmaicony, a gwiazdą tegorocznej edycji Żabionaliów będzie zespół MANCHESTER.


Wielkie świętowanie w Chybiu rozpocznie się w sobotę - Gminnymi Zawodami Pożarniczymi, które rozpoczną się o godz. 9.00 na stadionie sportowym RKS „Cukrownik” Chybie”. W godzinach popołudniowych impreza rozpocznie się w amfiteatrze. W godzinach 14.30 – 18.30 w ramach Dnia Ekologicznego odbędzie się Festiwal Piosenki Ekologicznej I Turystycznej „Utopiec”. O godz. 19.00 swój półgodzinny występ zaplanowała Chybska Orkiestra Dęta. Godzinę później na scenie pojawi się finalista programu „X-Factor”zespół AVOCADO. O godz. 21.30 wystąpi STONEHENGE, prezentując muzykę z różnych stron świata, etnicznych rytmów z pewnością nie będzie brakowało.


W niedzielę w ramach Żabionaliów, będzie wystrzałowo, bo  już o poranku – od godz. 9.00 na strzelnicy p. Henryka Sojki, odbędzie się 17. Turniej Strzelecki o Puchar Wójt Gminy Chybie. Po południu Chybie zaprasza do amfiteatru. W godzinach 16.30 – 18.00 nie może zabraknąć dzieci, na które czekają „PRZYGODY PĘDZIWIATRA”. Pół godziny później zaplanowano koncert laureatów Festiwalu Piosenki Dziecięcej „Młoda Gwiazda”. O 19.30 uczestników imprezy rozśmieszy kabaret – Nowaki, a o 21.30 wystąpi gwiazda Żabionaliów zespół MANCHESTER. Tegoroczne świętowanie w chybiu zakończy pokaz sztucznych ogni, który zaplanowano na 22.45.


KOD

ZOBACZ TELEDYSK GWIAZDY ŻABIONALIÓW MANCHESTER:


 

źródło: ox.pl
dodał: DK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: