Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Beskidzka 5 zaprasza na rajd

To będzie niezwykły przejazd przez 5 beskidzkich kurortów. Beskidzka Piątka – Ustroń, Wisła, Istebna, Brenna i Szczyrk zapraszają do rajdu samochodowego. Nie chodzi o to aby się ścigać, a przejechać w takim tempie, żeby zobaczyć co miejscowości zrzeszone w ramach Beskidzkiej 5 maja do zaoferowania turystom.


Już w najbliższą sobotę 25 czerwca, odbędzie się 2. Rajd Turystyczno- Krajoznawczy Beskidzkiej piątki. - Zapraszamy wszystkich: rodziny z dziećmi oraz każdego, kto ma prawo jazdy i ochotę odbyć turystyczno-krajoznawczą przejażdżkę na uczestnictwo  w imprezie „Samochodem przez Beskidzką 5”.  – informuje Anita Kramarczyk ze Stowarzyszenia Wspierania  Inicjatyw Gospodarczych DELTA PARTNER , które zajmuje się promocją Beskidzkiej 5.

Uczestnicy niezwykłego przejazdu będą mieli do pokonania prawie 90 km po najciekawszych miejscach pozostałych gmin Beskidzkiej 5: Ustronia, Wisły, Istebnej, i Szczyrku. Impreza rozpocznie się o godzinie 9.00 w Brennej Centrum na parkingu przy ulicy Wyzwolenia. – Cały rajd poprowadzi zabytkowy fiat 124p, specjalnymi samochodami poruszać się będą też włodarze pięciu beskidzkich miejscowości. Do rajdu zapraszamy też wszystkich chętnych – dodaje Aneta Legierska, szefowa referatu promocji, turystyki i sportu w Urzędzie Gminy w Istebnej.


Dużą atrakcją w czasie rajdu będą konkurencje sprawnościowe, rozgrywane w kilku punktach na trasie Rajdu – m.in. na Rynku w Ustroniu, na placu B. Hoffa w Wiśle czy też na boisku w Istebnej Zaolziu. Nie lada sprawdzianem dla zawodników będą także pytania z wiedzy o regionie oraz zadania niespodzianki.


Organizatorami imprezy są gminy Beskidzkiej 5 oraz Automobilklub Cieszyński.  Szczegóły dotyczące Rajdu można znaleźć na stronach www.beskidzka5.pl (w zakładce Samochodem przez Beskidzką 5) lub www.ak-cieszynski.ox.pl. Zapisów można dokonywać drogą elektroniczną: rajd@beskidzka5.pl. Informacji o Rajdzie można zasięgnąć w biurze Automobilklubu Cieszyńskiego pod numerem tel. 33 852 02 39 (pn. 10.00-13.00 i cz. 15.00-17.00).


KOD


 

źródło: ox.pl
dodał: DK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: