Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Chciał się targnąć na życie

Internauta mieszkający w Czechach na jednym z portali społecznościowych umieścił wpis, z którego wynikało, że może targnąć się na swoje życie. Zaniepokoił się tym faktem jego znajomy i zaalarmował cieszyńską policję. Dzięki współpracy mundurowych z obu stron granicy nie doszło do tragedii.


Dyżurny cieszyńskiej komendy odebrał zgłoszenie od zaniepokojonego mieszkańca miasta. - Mężczyzna przeglądając informacje na jednym z portali społecznościowych zauważył wpisy znajomego, z których wynikało, że może targnąć się na swoje życie. Zgłaszający przekazał policjantowi tylko imię i nazwisko oraz przybliżony wiek mężczyzny. Niestety nie miał więcej danych – relacjonuje rzecznik cieszyńskiej policji mł. asp. Krzysztof Pawlik.

Dyżurny cieszyńskiej komendy natychmiast sprawdził otrzymane dane i ustalił, że osoba o podanych danych mieszka w Cieszynie. Niestety, pomimo zgodności wszystkich informacji, okazało się, że to nie ta osoba.  - Dyżurujący policjant w tym samym czasie poinformował czeską policję o poszukiwaniach. Za pośrednictwem Wspólnego Punktu Kontaktowego w Chotěbuz, który koordynuje współpracę i pośredniczy w kontaktach polskiej i czeskiej policji, dyżurny ustalił, że Polak zameldowany jest w czeskim Cieszynie. Pojechał tam patrol czeskiej policji oraz straży pożarnej – opisuje Pawlik. Jak się okazało, mężczyzna był w domu i potwierdził informacje zamieszczone na portalu. Został przewieziony do szpitala.

(red./mat.pras.)

źródło: ox.pl
dodał: PL

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: