Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Charytatywnie w GOK

Jacek Silski i Kasia Piowczyk wystąpią na deskach sceny Gminnego Ośrodka Kultury w Goleszowie. Dochód z koncertu zostanie przekazany na zakup sztucznej nerki dla Oddziału Szpitala Śląskiego w Cieszynie.

Po raz drugi organizujemy w Gminnym Ośrodku Kultury w Goleszowie koncert charytatywny na taką skalę. Pierwszy raz z Fundacją Zdrowia Śląska Cieszyńskiego  – przyznaje dyrektor GOK w Goleszowie Jolanta Warsińska.

Fundacja od stycznia br. prowadzi zbiórkę na zakup 2 sztucznych nerek dla cieszyńskiej Stacji Dializ. 2 pracujące nie nadają się do dalszego użytkowania. Ze względu na bezpieczeństwo chorych zostały wycofane. Potrzebna kwota to ok. 74 tys. zł. To drugi koncert charytatywny.

Koncert odbędzie się 24 marca (niedziela) o godzinie 17:00 w GOK Goleszów. Wystąpią Jacek Silski i Kasia Piowczyk. To muzyczne spotkanie potrwa blisko dwie godziny. Cegiełki - wolny datek do kupienia w GOK oraz w kasie Szpitala Śląskiego w Cieszynie, a także przed samym koncertem – informuje Jolanta Warsińska.

Jacek Silski występował już w Goleszowie. Jego koncert cieszył się dużym zainteresowaniem. Cieszę się, że właśnie Ci artyści zgodzili się wziąć udział w tym wydarzeniu – dodaje Warsińska.

 

MSZ

źródło: ox.pl
dodał: MSZ

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: