Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Casting z Mlynkovą już w środę

Już jutro będzie można spróbowac swoich sił wokalnych na castingu w Cieszynie. W środę, 9 lutego w Domu Narodowym w Cieszynie o godzinie 10.00 rozpocznie się przesłuchanie chętnych do zaśpiewania w nowym show TVP "Bitwa na głosy".

Fani Mlynkovej będa mogli zobaczyć swoją gwiazde na żywo, startując w castingu. Pierwszeństwo w przesłuchaniach będa miały osoby, kóre wcześniej zarejestrują się na stronie www.bitwanaglosy.tvp.pl/casting. Kandydaci muszą przygotować dwie lub trzy piosenki, które wykonają a capella, czyli bez towaryszenia instrumentów i podkładu muzycznego.

Osiem zespołów prowadzonych przez gwiazdy zmierzy się wokalnie reprezentując różne miasta. Każdy zespół poprowadzi gwiazda muzyki. Będą to m.in. bracia Golcowie, Urszula Dudziak, czy Piotr Kupicha. Cieszyn reprezentować będzie urodzona na Zaolziu - Halina Mlynkova. Razem z nią śpiewać będą – wybrani w castingu – mieszkańcy regionu. Będą śpiewać i zarazem promować Śląsk Cieszyński.
 
 
Mówi wiceburmistrz Cieszyna Jan Matuszek. Mieszkańcy Cieszyna i okolicy chcący wziąć udział w programie muszą zarejestrować się na stronie Telewizji Polskiej. W środę od godziny 10.00 (9 II) odbędzie się pierwszy casting w Domu Narodowym.
 
 

Nowy program muzyczno-rozrywkowy "Bitwa na Głosy" ruszy w TVP już 5 marca br. o godzinie 20.00 w telewizyjnej "dwójce". Będzie polegał na rywalizacji ośmiu drużyn prowadzonych przez gwiazdy. Każda drużyna będzie reprezentować jedno miasto. Drużyny wokalne poprowadzą: Urszula Dudziak (Zielona Góra), Natasza Urbańska (Warszawa), Halina Mlynkowa (Cieszyn), Krzysztof Cugowski (Lublin), Michał Wiśniewski (Łódź), Maciek Miecznikowski (Gdynia), bracia Golcowie (Milówka) i Piotr Kupicha (Katowice). Każda z gwiazd reprezentuje swoje miasto. Wygrana zostanie przeznaczona na szkoły muzyczne, hospicja i domy dziecka w zwycięskim mieście.Pisaliśmy: Zaśpiewaj z Mlynkovą!

źródło: OX.pl/Radio 90
dodał: NG,JB

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: