Canea goni lidera

Do zakończenia tegorocznej edycji Goleszowskiej Ligi Szóstek pozostały już tylko trzy kolejki. Na czele tabeli pozostają piłkarze CdF TRAKTAT, którzy są krok od zapewnienia sobie mistrzowskiego trofeum. Canea pozostaje jedyną drużyną, mogącą jeszcze pokrzyżować plany liderowi.
  • Zawodnicy Canei nie mogli sobie pozwolić na potknięcie, jeżeli chcieli zachować jeszcze matematyczne szanse na dogonienie lidera. Druga drużyna Goleszowskiej Ligi Szóstek wywiązała się z roli faworyta w starciu z Oldboyami, wygrywając 9:3. Canea podejmie w następnej kolejce lidera - CdF TRAKTAT.
  • Sporo bramek padło w starciu Galactic Team z Cisownicą. Do spotkania lepiej przystąpili ci pierwsi, którzy już po kilku minutach prowadzili różnicą dwóch trafień. Jednak Cisownica zdołała wyjść na prowadzenie jeszcze przed przerwą, a po zmianie dowiozła zwycięstwo do końca, sięgając po siódmy komplet punktów.