Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Cały weekend za pół ceny

Ten weekend w Zakopanem będzie za połowę. Kilkadziesiąt obiektów hotelowych, pensjonatów, restauracji obniża swoje ceny o 50%. Dlaczego? By teraz ? już po sezonie - przyciągnąć jeszcze turystów. Podobnie będzie w Wiśle ? ale w listopadzie.

To będzie kolejna taka akcja w tym mieście. W szczycie sezonu wielu turystów przybywa do miejscowości wypoczynkowych. Nawet nie trzeba nikogo specjalnie zapraszać, czy organizować imprez. Po prostu – jest pogoda, są turyści. Z tygodnia na tydzień jednak jest ich coraz mniej.
Nim nadejdzie sezon zimowy, w gminach turystycznych ulice świecą pustkami. Aby jednak zachęcić do przyjazdu do Wisły organizujemy właśnie ta akcję – Wisłą za pół ceny – przekonuje Katarzyna Czyż-Kaźmierczak z referatu promocji, sportu i turystyki wiślańskiego urzędu. Echa letnich imprez za nami, ale w listopadzie, mimo szarej pogody zapewne wiele będzie się działo – dodaje Kaźmierczak.

POSŁUCHAJ

Wisła w listopadzie zaprasza turystów, ale zaprasza jeszcze także do współpracy gestorów, chcących przyłączyć się do tej akcji.

POSŁUCHAJ

Przy okazji akcji „Wisła za pół ceny” w mieście odbędą się Pierwsze Spotkania z Piosenką Turystyczną i Poezją Śpiewaną „Beskidzkie Listobranie 2011”. Szczegóły tej imprezy na stronie listobranie.pl

Jan Bacza

źródło: ox.pl
dodał: JB

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: