Były trener Małysza w Wiśle
Hannu Lepistoe będzie gościć w Wiśle w środę 16 stycznia. Wszystkich chętnych zapraszamy na skocznię im. Adama Małysza, gdzie odbędzie się otwarty trening z udziałem fińskiego szkoleniowca. - To ciekawe wydarzenie nie tylko w życiu młodych zawodników, których skoki podpatrywać będzie ten znakomity trener - przyznaje Andrzej Wąsowicz, wiceprezes Polskiego Związku Narciarskiego.
Hannu Lepistoe ponownie gości w Beskidach. Były trener między innymi Adama Małysza swoim doświadczeniem dzieli się z podopiecznymi Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Szczyrku. Już odbyły się treningi na skoczni Skalite, teraz czas na skocznię dużą w Wiśle Malince.
Otwarty trening z udziałem fińskiego trenera na skoczni im. Adama Małysza w Wiśle Malince odbędzie się 16 stycznia o godzinie 10.00.
Komentarze
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
