Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

AMP w Futsalu Kobiet ? półfinał B (południe)

17 stycznia do Cieszyna przyjadą najlepsze drużyny futsalowe z południowej Polski, aby dzień później stanąć do walki o przepustkę do wielkiego finału Akademickich Mistrzostw Polski, który w tym roku odbędzie się w Szczecinie.

Rozgrywki rozpoczną się w piątek z samego rana ze względu na dużą liczbę zgłoszonych zespołów. Zarówno na hali Uniwersytetu Śląskiego jak i na hali w Czeskim Cieszynie dokładnie o 8:00 usłyszymy pierwsze gwizdki rozpoczynające turniej.

O godzinie 10:00 na hali Uniwersytetu Śląskiego odbędzie się uroczyste otwarcie turnieju. Po uroczystym przywitaniu wszystkich zebranych na boisko wrócą główne bohaterki wydarzenia. Zmagania na obydwu halach potrwają aż do niedzielnych godzin popołudniowych. Na godzinę 15:00 zaplanowano zakończenie zawodów.

Podczas trzydniowych rozgrywek w Cieszynie pojawi się kilku specjalnych gości. Jednym z nich będzie trener Reprezentacji Polski w Futsalu. Być może na otwarciu Akademickich Mistrzostw Polski pojawi się zawodnik grający w piłkę nożną na murawie, który kilkakrotnie występował w drużynie narodowej, a także w Ekstraklasie i kilku europejskich drużynach. Na razie nazwisko zawodnika pozostawiamy w tajemnicy, jednak już w czwartek ostatecznie przekażemy informację o naszej wyjątkowej gwieździe.

Patronat medialny nad wydarzeniem objął Portal OX.PL


Zobacz program zawodów>>>

źródło: ox.pl
dodał: CR

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: