Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Wielka Gala w Skoczowie

Organizacja Wielkiej Gali przez skoczowskie władze to już tradycja. Co roku burmistrz miasta organizuje spotkanie dla przedsiębiorców i przedstawicieli organizacji działających w gminie. Tegoroczne spotkanie było Karnawałową galą lat 70'.

Na scenie Miejskiego Centrum Kultury w Skoczowie zaprezentowali się aktorzy Teatru Polskiego w Bielsku Białej. Zaprezentowali specjalnie na te okazję Karnawałową galę przebojów lat 70'

Zaproszenie na noworoczne spotkanie przyjęli skoczowscy radni, radni powiatowi, sołtysi przedsiębiorcy, przedstawiciele instytucji i organizacji społecznych działających w gminie. W pięknie przystrojonej na tę okazję sali widowiskowej „Pod Pegazem” witała ich burmistrz Skoczowa Janina  Żagan.

Dziękuję Państwu za współpracę przez 2012 rok, za to, że wspólnie tak prowadzimy naszą skoczowską Ziemię, aby się rozwijała. Życzę państwu optymizmu na cały 2013 rok, pogody ducha.  Niech ten rok będzie rokiem,  w którym spełniają się wszystkie marzenia – mówiła w swoim krótkim wystąpieniu burmistrz Janina Żagan.

Aktorzy z Teatru Polskiego w Bielsku-Białej odegrali role:  Violetty Villas, Anny Jantar, Kaliny Jędrusik, Danuty Rinn, Ireny Santor, Krzysztofa Krawczyka czy Jerzego Połomskiego. Nie brakowało też wcieleń zagranicznych artystów. Aktorzy śpiewali największe przeboje lat 70'.

KOD

źródło: ox.pl
dodał: DK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: