Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Był agresywny i jak się okazało poszukiwany

Policjanci z Komisariatu Policji w Jasienicy zatrzymali 22- latka, który okazał się poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Bielsku-Białej. Mężczyzna wpadł przez swoje agresywne zachowanie.

Do zatrzymania doszło wczoraj (29.08) w rejonie ulic Polnej i Skowronków w Jasienicy. Według zgłoszenia w tym miejsc miał przebywać mężczyzna który się awanturuje, krzyczy oraz zaczepia inne osoby.

- Mundurowi zauważyli mężczyznę, którego zachowanie wskazywało, iż może być pod działaniem alkoholu lub środków odurzających. Na ich widok nadal był agresywny, wymachiwał rękoma, w związku z czym został doprowadzony do radiowozu, celem jego wylegitymowania. Po sprawdzeniu okazało się, że awanturnik jest poszukiwany przez sąd rejonowy w Bielsku-Białej celem odbycia kary pozbawienia wolności – informuje rzecznik prasowy bielskiej policji. Jak się okazało, w kieszeni zatrzymanego mundurowi ujawnili porcję marihuany.

23 -latek został zatrzymany i usłyszał zarzut z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii, po czym został osadzony celem odbycia kary pozbawienia wolności.

Red.

źródło: ox.pl
dodał:

Komentarze

2
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2022-08-30 17:04:22
koszor: Macie błąd: raz 22-latek, a potem 23-latek.
2022-08-31 04:01:21
bolo 5064: Cześć.A ja widzę,że chłopak myśli .Skoro widzi program WĘGIEL +, DROŻYZNA +,postanowił wprowadzić program DARMOWY OGRZEWANY POKÓJ + i DARMOWY WIKT I OPIERUNEK+.I tym to sposobem omijają go wszystkie troski nękające Polaków.Jak wyjdzie,może Polska będzie inna.Ja to oczywiście piszę w trochę żartobliwym tonie,ale jak widzę co się dzieje i ta beztroska rządzących"jakoś to będzie" to włos się jeży na głowie. Pozdrawiam.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: