Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Brenna - jaskinie i lasery

Gmina Brenna na najbliższe dni przygotowała kilka ciekawych propozycji. Pogoda dopisuje, więc warto skorzystać z imprez plenerowych

Już jutro, w środę 22 lipca można wybrać się na wycieczkę do Jaskini w Trzech Kopcach. Wszyscy zainteresowani powinni o godzinie 9.20 pojawić się na Przełęczy Karkoszczonka. Wcześniej jednak powinni zapisać się u przewodnika wycieczki – Jarka Gutka tel. 600 212 353. Przy zapisach należy podać wzrost i wagę celem dopasowania kombinezonu. Organizator zapewnia również kask z oświetleniem. W jaskini jest zimno – ok. 7’C – zaleca się odpowiedni strój, najlepiej polarowy. Wycieczka potrwa ok. 5 godz., z czego 2 godz. spędzone będą w jaskini.

Piątek 24 lipca
to kolejne wydarzenie, tym razem dla najmłodszych. O 16.30 w Parku Turystyki odbędzie się przedstawienie teatralne pt. “Pinokio” w wykonaniu Teatru “Art-Re” z Krakowa.
Spektakl przygotowany na podstawie bajki włoskiego prozaika Carla Collodiego. Opowieść o drewnianym pajacyku, którego marzeniem jest zostać prawdziwym chłopcem, mieć rodzinę i chodzić do szkoły. Jednak chęć przygody i poznawania świata okazują się być bardziej kuszące. Pinokio lekceważy przestrogi Świerszcza i …. – jeśli chcesz poznać dalszy ciąg opowieści to zapraszamy 24 lipca do Parku Turystyki. Wstęp na spektakl jest wolny.

Kolejna górska wycieczka z przewodnikiem będzie w sobotę 25 lipca
. Tym razem spotykamy się na przystanku autobusowym w Brennej Spalonej o godzinie 9.00. Przewodnik zabierze nas na „Szlak myśliwski” Trasa: Brenna Spalona (przystanek PKS)- Dworek Myśliwski “Konczakówka” – Mały Cisowy – Błatnia – Brenna Centrum
Ciekawe miejsca podczas wędrówki:
-Dworek Myśliwski “Konczakówka”
-schronisko PTTK na Błatniej
-piękna panorama na Beskidy
Start: godz. 9:00
Udział w wycieczce jest bezpłatny
-Zbiórka w Brennej Spalonej – przystanek PKS
-Zapisy w Informacji Turystycznej, ul. Wyzwolenia 77 (Tel. kontaktowy 33 8586 971)

Sobota to również dobre rytmy muzyki w amfiteatrze
. O godzinie 19.00 rozpocznie się tutaj Laser Party Vol. 5
W programie: Base Attack, Sax Killa, Dj Daniel, Dj Trybik, Dj Guma, Dj Gieras oraz goście specjalni i pokaz laserów.

BASE ATTACK (Andrzej Hołubowicz) – DJ i producent muzyczny , twórca takich hitów jak “ Nobody Listens to Techno” czy “Techno Rocker” (wydanych min. w USA , Niemczech, Holandii oraz granych w klubach na całym świecie). Karierę producenta rozpoczął w roku 1995 a od roku 2003 pojawia się również w klubach jako DJ (min. “exclusive resident” w klubach “Pomarancza”). Swoją muzyczną karierę związał także z pracą jako producent utworów i remixów dla polskich i zagranicznych wykonawców takich jak: KOMBII, Stachursky, ALEXANDRA, Candy Girl, Mirami, Pewex , Alexander Rybak , Movetown czy Sash. W 2010 roku zaprosił do współpracy jednego z najbardziej utalentowanych wokalistów r`n`b – Jay`a Delano. Efektem jest ich wspólny singiel “LOVE & MUSIC”.

Sax Killa – zwariowane połączenie szeroko pojętej muzyki klubowej z saksofonem, którego celem jest wprowadzenie “powiewu świeżości” na rynku polskiej muzyki klubowej i nie tylko. Do niedawna nie wiedzieli o swoim istnieniu, od niedawna razem podążający jedną ścieżką i kreujący markę ‘Sax Killa’ – Przemysław ‘PEMA !’ Nowak i Rafał ‘Skoku’ Skoczek – to właśnie dżentelmeni odpowiedzialne za te projekt. Pierwszy singiel spod ich rąk pt. “Jaganda” został utrzymany w klimatach ‘big room’. Jednak Panowie zaznaczają, że nie chcą sztywno trzymać się konkretnego gatunku. Chcą eksperymentować, czego zapowiedzią może być kolejny singiel – tym razem duet szykuje bombę w bardzo modnym obecnie nurcie: deep/house. Czy taka kolaboracja okaże się sukcesem? Najlepszym wyznacznikiem tej odpowiedzi będzie czas :-)
Ci, którzy zamiast muzyki dyskotekowej wolą nieco spokojniejsze klimaty powinni w niedzielę wybrać się do kościoła pw. św. Jana Nepomucena. O godzinie 18.00 rozpocznie się kolejny „Wieczór Muzyczy w Leśnicy” - OD SWEELINCKA DO RACHMANINOWA.
Wystąpią: Karol Lipiński-Brańka (Wrocław) – skrzypce i  Adam Klarecki (Włocławek) – organy.  WSTĘP WOLNY!

Artykuł sponsorowany

źródło: ox.pl
dodał: JB

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: