Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Brak interwencji w związku z limitami, trzech nietrzeźwych kierowców

Jak wyglądały święta Bożego Narodzenia 2020 z punktu widzenia mundurowych? Jak podkreśla policja, w powiecie cieszyńskim było stosunkowo bezpiecznie, nie odnotowano również interwencji związanych z limitami osób podczas spotkań rodzinnych.

Święta Bożego Narodzenia 2020 za nami, nadszedł więc czas na podsumowanie długiego, świątecznego weekendu. W tym roku policja miała dodatkowe obowiązki, jednak w powiecie cieszyńskim nie spowodowało to zwiększonej liczby interwencji - Nie odnotowaliśmy interwencji związanych z ograniczeniami zgromadzeń osób w okresie świątecznym – wyjaśnia asp. Krzysztof Pawlik, Oficer Prasowy cieszyńskiej KPP.

Co więcej, na drogach również było spokojnie, nie doszło w tym czasie do żadnego wypadku. Niestety, standardowo pojawiło się kilku kierowców „na podwójnym gazie” - Policjanci zatrzymali trzech nietrzeźwych kierujących, z czego jeden miał aktywny zakaz sądowy prowadzenia pojazdów. Dalszą jazdę samochodem policjanci uniemożliwili też dwóm kolejnym osobom, które były trzeźwe, ale miały sądowy zakaz prowadzenia pojazdów – podsumował Pawlik.

 

źródło: ox.pl
dodał: JŚ

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: