Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Brągiel dziękuje Molinowi

Na początku chciałem po raz kolejny podziękować burmistrzowi Wisły Andrzejowi Molinowi oraz radnym za współpracę z powiatem, dzięki czemu razem udało się przeprowadzić kilka ważnych spraw i inwestycji.
Zbliża się koniec kampanii wyborczej. Dla każdego z trzech kandydatów był to czas wytężonej pracy, ale również okres wielu spotkań. Na każdym ze spotkań w rozmowach z mieszkańcami starałem się w sposób rzetelny i uczciwy przedstawiać wiślańskie problemy. Wielokrotnie mówiłem o zadaniach zrealizowanych dzięki Panu Andrzejowi Molinowi (np. pozyskanie dużych pieniędzy z UE), które w większej części zostały zrealizowane w tej kadencji, ale w sprawach z poprzedniej kadencji mówiłem o działaniu Pana Jana Poloczka (np. skocznia w Malince). Jeżeli chcemy działać na rzecz mieszkańców musimy w sposób rzetelny mówić o sukcesach, ale również o porażkach. Wiślanie muszą mieć obraz pełny, dlatego w czasie całej kampanii opierałem się na faktach i liczbach.
Bardzo żałuję,  że obecnie pewne informacje mieszkańcom przekazuje się tylko w części lub wcale (np. z powodów prawnych miasto musi od nowa opracować plan zagospodarowania przestrzennego dla miasta Wisły). Mieszkańcy przez takie wybiórcze przekazywanie informacji są niedoinformowani.
Najbliższe 4-lata będą okresem bardzo trudnym, w którym miasto nie będzie miało pieniędzy na nowe inwestycje, ponieważ jest zadłużone z powodu realizowanych projektów unijnych.
Dlatego nie obiecywałem nowych nierealnych inwestycji. Pełny program na www.rozwoj-wisly.pl
Najważniejsze jest, aby: pozyskać nowych inwestorów (to większe wpływy z podatków) i tym samym zwiększyć atrakcyjność turystyczną Wisły (np. poprzez budowę Aqua Parku), usprawnić funkcjonowanie Urzędu Miejskiego, wprowadzić podatek śmieciowy oraz zadbać o  wiślańskie doliny i ich mieszkańców.
Przez ostanie lata zawsze angażowałem się w pomoc i wsparcie dla Wisły. Ostatnie tygodnie to spotkania z mieszkańcami. Nie wolno było w tym okresie zapomnieć o rozmowach z władzami województwa podczas, których zabiegałem o ważne sprawy na kolejne lata dla Wisły (m.in. spotkanie z marszałkiem województwa śląskiego Bogusławem Śmigielskim oraz wicewojewodą śląskim Adamem Matusiewiczem).
Po wytężonym okresie kampanii życzę Panom Janowi Poloczkowi i Andrzejowi Molinowi zdrowia i regeneracji sił, każdemu z nas przyda się odpoczynek, bo niezależnie kto z nas zostanie wybrany, jednego z nas czeka bardzo ciężki okres 4- lat pracy.

Macie Państwo możliwość wyboru jednego z trzech kandydatów na urząd burmistrza Wisły,
21 listopada decyzja należy do Państwa!

Rozwój Wisły dla Pokoleń

Paweł Brągiel
www.pawel.info.pl

 

Materiał sponsorowany przez  Paweł Brągiel, Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP

  

źródło: ox.pl
dodał: CR

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: