Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Brągiel dziękuje Molinowi

Na początku chciałem po raz kolejny podziękować burmistrzowi Wisły Andrzejowi Molinowi oraz radnym za współpracę z powiatem, dzięki czemu razem udało się przeprowadzić kilka ważnych spraw i inwestycji.
Zbliża się koniec kampanii wyborczej. Dla każdego z trzech kandydatów był to czas wytężonej pracy, ale również okres wielu spotkań. Na każdym ze spotkań w rozmowach z mieszkańcami starałem się w sposób rzetelny i uczciwy przedstawiać wiślańskie problemy. Wielokrotnie mówiłem o zadaniach zrealizowanych dzięki Panu Andrzejowi Molinowi (np. pozyskanie dużych pieniędzy z UE), które w większej części zostały zrealizowane w tej kadencji, ale w sprawach z poprzedniej kadencji mówiłem o działaniu Pana Jana Poloczka (np. skocznia w Malince). Jeżeli chcemy działać na rzecz mieszkańców musimy w sposób rzetelny mówić o sukcesach, ale również o porażkach. Wiślanie muszą mieć obraz pełny, dlatego w czasie całej kampanii opierałem się na faktach i liczbach.
Bardzo żałuję,  że obecnie pewne informacje mieszkańcom przekazuje się tylko w części lub wcale (np. z powodów prawnych miasto musi od nowa opracować plan zagospodarowania przestrzennego dla miasta Wisły). Mieszkańcy przez takie wybiórcze przekazywanie informacji są niedoinformowani.
Najbliższe 4-lata będą okresem bardzo trudnym, w którym miasto nie będzie miało pieniędzy na nowe inwestycje, ponieważ jest zadłużone z powodu realizowanych projektów unijnych.
Dlatego nie obiecywałem nowych nierealnych inwestycji. Pełny program na www.rozwoj-wisly.pl
Najważniejsze jest, aby: pozyskać nowych inwestorów (to większe wpływy z podatków) i tym samym zwiększyć atrakcyjność turystyczną Wisły (np. poprzez budowę Aqua Parku), usprawnić funkcjonowanie Urzędu Miejskiego, wprowadzić podatek śmieciowy oraz zadbać o  wiślańskie doliny i ich mieszkańców.
Przez ostanie lata zawsze angażowałem się w pomoc i wsparcie dla Wisły. Ostatnie tygodnie to spotkania z mieszkańcami. Nie wolno było w tym okresie zapomnieć o rozmowach z władzami województwa podczas, których zabiegałem o ważne sprawy na kolejne lata dla Wisły (m.in. spotkanie z marszałkiem województwa śląskiego Bogusławem Śmigielskim oraz wicewojewodą śląskim Adamem Matusiewiczem).
Po wytężonym okresie kampanii życzę Panom Janowi Poloczkowi i Andrzejowi Molinowi zdrowia i regeneracji sił, każdemu z nas przyda się odpoczynek, bo niezależnie kto z nas zostanie wybrany, jednego z nas czeka bardzo ciężki okres 4- lat pracy.

Macie Państwo możliwość wyboru jednego z trzech kandydatów na urząd burmistrza Wisły,
21 listopada decyzja należy do Państwa!

Rozwój Wisły dla Pokoleń

Paweł Brągiel
www.pawel.info.pl

 

Materiał sponsorowany przez  Paweł Brągiel, Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP

  

źródło: ox.pl
dodał: CR

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: