Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Bo ważny jesteś ty!

Portal OX.PL rozwija się dynamicznie. Codziennie staramy się aby nasi Czytelnicy dowiadywali się co dzieje się w naszym regionie. Każdy dziennikarz czy fotoreporter stara się pokazać wam jak zmienia się nasza lokalna rzeczywistość, a Wy- nasi czytelnicy doceniacie naszą pracę. Dlatego postanowiliśmy poszerzyć naszą redakcję! Dzięki platformie kontakt24.ox.pl i ty możesz być reporterem i napisać o tym co dzieje się na Śląsku Cieszyńskim!


 Dzięki naszej platformie kontakt24.ox.pl mamy najliczniejszą redakcję wśród tytułów lokalnych w naszym regionie. Każde zdjęcie, film, czy choćby informacja przesłana przez Was drodzy Czytelnicy jest naszą wspólną pracą, dzięki której mieszkańcy Śląska Cieszyńskiego, mogą dowiedzieć się o tym co dzieje się w naszym regionie.


Wasz wkład w rozwój Portalu OX.PL jest nieoceniony. Najpełniej można było to sprawdzić w czasie ubiegłorocznej powodzi. - Wtedy, kiedy część naszej redakcji została odcięta od świata, z powodu zalania na naszą redakcyjną skrzynkę napływały informacje, o tym co dzieje się w poszczególnych częściach powiatu cieszyńskiego. Wtedy było to bezcenne, dzięki Wam staliśmy się miejscem, gdzie mieszkańcy Śląska Cieszyńskiego otrzymywali na bieżąco najbardziej aktualne informacje – mówi Przemysław Lose, redaktor naczelny Portalu Śląska Cieszyńskiego OX.PL.
Wraz z przebudowaniem portalu postanowiliśmy Wasze działania wyróżnić. Teraz to wy możecie tworzyć portal OX.PL. Na głównej stronie  pojawiło się okno kontakt24.pl w którym pokazywana jest najświeższa informacja przesłana przez Was! Najlepsze informacje zostają umieszczane również na głównej stronie portalu w zakładce wiadomości. – Moim marzeniem było, aby Portal OX.PL służył naszej społeczności. Tak się też stało. Dziś mamy jeszcze szersze możliwości i wszyscy możemy tworzyć OX.PL, bo przecież sami wiemy najlepiej, co dzieje się w naszym otoczeniu – mówi Wojciech Tatka, właściciel Portalu OX.PL.


Jak zostać naszym kontaktowym reporterem? To proste!!! Wystarczy wejść na www.kontakt24.ox.pl. W prawym górnym rogu kliknąć w okno dodawania materiału lub bezpośrednio kliknąć na dodaj materiał na stronie głównej w oknie kontakt24. Można też wybrać zakładkę w górnym panelu OX.PL. Czeka tam na was formularz, po którym wypełnieniu w naszej redakcji wzbudza się wielki popłoch. Dostajemy informację, że ktoś z naszych kontaktowych reporterów wysłał do nas informację. Po zapoznaniu się z informacją akceptujemy ją i aktywujemy w dziale kontakt24. Najlepsze informacje mają jednak szanse znaleźć się na głównej stronie portalu. Co więcej najaktywniejsi reporterzy zostaną wyróżnieni w rankingu reporterów kontakt24.ox.pl.


Zachęcamy Was do pisania, filmowania, fotografowania i przesyłania wiadomości. Uważasz, ze danym tematem należy się zająć – napisz! Masz zdanie na temat poruszany przez nas lub szeroko pojętą opinię publiczną? Przedstaw swoje zdanie! Jesteś świadkiem ciekawego wydarzenia? Napisz o tym! Znalazłeś się na miejscu wypadku, katastrofy, niebezpiecznych wydarzeń? Filmuj, rób zdjęcia i przyślij je do nas! Kontakt24 – to Twoje miejsce w naszym portalu! Zostań członkiem naszej redakcji.


Redakcja OX.PL

 

źródło: ox.pl
dodał: DK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: