Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Biesiada karnawałowa UTW

Dla wszystkich miłośników bali i hucznych zabaw drugi tydzień lutego to ostatnia szansa na skorzystanie z karnawału. W związku z tym bawić się postanowili członkowie Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Cieszynie, którzy w sobotę (10.02) spotkali się w Browarze Zamkowym na karnawałowej biesiadzie.

- W biesiadzie wzięło udział 106 osób. Mieliśmy bogaty program, w związku z czym wszyscy dobrze się bawili – powiedział w rozmowie z portalem ox.pl Wiesław Gogol, wiceprezes Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Cieszynie – odbył się między innymi konkurs wiedzy o browarze oraz wspólne śpiewy – tutaj miała miejsce rywalizacja pomiędzy poszczególnymi stołami oraz wspólne śpiewy wszystkich zebranych.

Całość odbywała się w sali restauracyjnej Browaru Zamkowego w Cieszynie, przy ulicy Dojazdowej 2. W planie oprócz zabawy były również ciepłe posiłki oraz różnego rodzaju konkursy.

Zakończenie karnawału dla członków oraz słuchaczy Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Cieszynie to nie tylko spotkanie w gronie znajomych i szansa na oderwanie od codziennych obowiązków. To również okazja do wspólnej zabawy, w tym wypadku przy akompaniamencie zespołu muzycznego z akcentem folklorystycznym, co bardzo odpowiadało uczestnikom zabawy. Po zakończeniu biesiady, wiele osób niechętnie rozchodziło się do domów, już oczekując na kolejną okazję do wspólnej zabawy.

 

źródło: ox.pl
dodał: JS

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: