Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Pomóżmy zbudować naukowy plac zabaw w Skoczowie

- Razem zbudujmy w Skoczowie na Górnym Borze naukowy plac zabaw dla dzieci i korzystajmy z niego wszyscy - z takim apelem zwraca się do naszej redakcji Tomasz Pszcżółka, mieszkaniec Skoczowa.

PGNiG postanowiło podjąć działania mające na celu zwiększenie wiedzy na temat smogu, zagrożeń z niego wynikających oraz sposobów walki z nim. Tak narodziła się społeczna kampania edukacyjna

Celem projektu jest szeroko rozumiana edukacja. Działania skierowane są do lokalnych społeczności oraz najmłodszych uczniów szkół podstawowych. W ich ramach zachęcamy społeczności do głosowania na wybrane lokalizacje, by zdobyć Naukową Stację PGNiG oraz do prowadzenia zajęć edukacyjnych w oparciu o przygotowane materiały, gdzie nagrodą jest wyposażenie pracowni przyrodniczej.

Głosowanie na budowę NAUKOWEGO PLACU ZABAW w Skoczowie na ul. Gustawa Morcinka przy boisku szkolnym jest bardzo proste i nic nie kosztuje. Wystarczy wejść na stronę programu [LINK] i oddać swój głoś na Skoczów ul. Morcinka.  Głosować można raz dziennie.

(red)

źródło: ox.pl
dodał: CR

Komentarze

1
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2018-02-15 08:04:28
Równo-mierny: Pomógłbym, ale \"mój mail się nie kwalifikuje do głosowania\" - jakaś lipa z tym oddawaniem głosów.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: