Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Bezpłatne zajęcia dla rodziców

Centrum Profilaktyki Edukacji i Terapii "Kontakt" Stowarzyszenia "Być Razem" w Cieszynie zaprasza wszystkie chętne, osoby dorosłe będące rodzicami, opiekunami lub planujące nimi zostać do udziału w zajęciach grupowych.

Zajęcia poprowadzi mgr psycholog, psychoterapeuta Katarzyna Kauer i mgr pedagog, psychoterapeuta Elżbieta Kiedroń- Fałat. Grupa wystartuje 27 września (poniedziałek) o godz. 16.00-17.30. Ilość miejsc jest ograniczona, udział w spotkaniach jest bezpłatny.  

- W trakcie zajęć możecie Państwo dowiedzieć się, jak znaleźć siły do bycia rodzicem, lepiej poznać własne dziecko i zrozumieć, co nim kieruje oraz poznać najczęstsze błędy popełniane przez kochających rodziców – wyjaśnia Elżbieta Kiedroń- Fałat. - Zajęcia pozwolą również dowiedzieć się, jak nie wpaść w „pułapkę nadopiekuńczości”, nauczyć dziecko szacunku dla siebie i innych i pozbyć się lub zmniejszyć poczucie winy, będące często stałym towarzyszem rodzica.

To wspaniała okazja również do tego, by poznać innych rodziców i wymienić doświadczenie, a w atmosferze wzajemnego wsparcia podzielić się swoimi trudnościami  i odpowiednio rozpoznać niepokojące objawy u dziecka, nastolatka.

Zapisy pod numerem telefonu: 033 479 54 55 - Centrum Profilaktyki Edukacji i Terapii "Kontakt" Stowarzyszenia "Być Razem" w Cieszynie ul. Ks. Janusza 3.
 

źródło: ox.pl
dodał: BSK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: