Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Benio szuka domu

Dziś razem ze Stowarzyszeniem AS szukamy domu dla pięknego i zdrowego psa. Co powiedziałby, gdyby umiał mówić? Jaka jest jego historia? z jego sąsiedztwa". Kto może pomóc?

"Jestem Benio. Mam 10 lat, więc śmiało można powiedzieć, że jestem pieskiem w sile wieku. O mojej aparycji możecie się przekonać, patrząc na zdjęcia. Całe dotychczasowe życie mieszkałem w domku, ale czasami los płata nam figla i trzeba teraz szukać nowego lokum. Opiekunka zapewnia mnie, że na pewno coś znajdę...


O walorach zewnętrznych już wspomniałem, a teraz coś o moim wnętrzu. Bardzo lubię spacery. Bardzo lubię też towarzystwo człowieka i dlatego szukam ludzi, którzy pracują zdalnie lub kogoś na emeryturze, ponieważ nie lubię zostawać sam. Ważę 4 kg, więc niewielka ze mnie psinka. I teraz najważniejsze - pomimo lichego wzrostu jestem bardzo inteligentnym i mądrym psem. Więc nowy opiekun też musi być mądry mądrością życiową, żebym mu, mówiąc wprost nie wlazł na głowę.

No moi mili, trzeba mnie " trzymać" krótko, a wtedy na pewno się dogadamy. Jest jeszcze ostatnia sprawa, sprawa kastracji, którą trzeba wykonać najlepiej, gdy będę mieszkać w nowym domku. O koszty proszę się nie martwić, pokryją je starzy opiekunowie. Wstępne rozmowy proszę przeprowadzić z moją przedstawicielką z ASA - Alicją 606911687. Preferowane będą osoby z Powiatu Cieszyńskiego lub z jego sąsiedztwa". Kto może pomóc?

JP

źródło: ox.pl
dodał: red

Komentarze

1
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2023-12-10 21:10:38
megan: Słodziaczek... NIE KUPUJ-ADOPTUJ!!!
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: