Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Będzie sesja na temat energetyki w Cieszynie

Rada Miejska Cieszyna spotka się na nadzwyczajnej sesji, którą zaplanowano na 2 sierpnia 2022r. O godz. 10.00. Sesja będzie poświęcona problematyce energetycznej, zaopatrzenia w ciepło i energię a także sytuacji w Energetyce Cieszyńskiej.


Cieszyńscy rajcy spotkają się w trybie nadzwyczajnym, na wakacjach. Debatować będą na temat bezpieczeństwa energetycznego miasta. Sesję zaplanowano, mimo wakacji 2 sierpnia o godz. 10.00.

Będziemy śledzić jej przebieg, który przedstawia się następująco:
Porządek obrad
1. Otwarcie sesji i stwierdzenie jej prawomocności.
2. Informacja Burmistrza Miasta na temat zaopatrzenia w ciepło, wodę i energię na terenie Cieszyna.
3. Informacja Wspólników, Rady Nadzorczej i Zarządu Energetyki Cieszyńskiej Sp. z o. o. w zakresie bieżącej sytuacji Spółki.
4. Informacja Burmistrza Miasta na temat Centralnej Ewidencji Emisyjności Budynków.
5. Informacja Burmistrza Miasta na temat przygotowań organizacyjnych w zakresie proponowanego wprowadzenia tzw. dodatku węglowego.
6. Zamknięcie sesji.


Czytaj także:

Energetyka Cieszyńska- miasto zapewnia o negocjacjach

Czy Energetyce grozi bankructwo?

źródło: ox.pl
dodał:

Komentarze

3
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2022-07-28 18:29:33
tom lem: ... co się stało, że się te OX'owe klakiery nie wymądrzają nad pomysłem Cieszyńskich rajców, którzy się spotkają w trybie nadzwyczajnym, na wakacyjnej debacie. będą na temat bezpieczeństwa energetycznego miasta
2022-07-28 18:47:51
tom lem: ... czyżby dotarło, że żadne debaty na tym etapie nie mają sensu, bo decyzja dawno zapadła o przekazaniu energetyki miejskiej Tauronowi, w zamian za stołki w Radzie Nadzorczej dla byłych prezesów spółki i burmistrza z doświadczeniem biznesowym elektryka z Gdańska, który zaplanował sobie dodatek do marnej emeryturki;-) Daremne bulczenie Gosposi o obowiązku zaopatrzenia w energię elektryczną i cieplną oraz gaz, bo te zapisy ustawy nie zobowiązują do wytwarzania przez EC, tylko do partycypacji w budowie linii przesyłowych wspomnianych mediów przez gminę. To sobie bezradni w czasie "zasłużonego" urlopu wysłuchają bełkotu o trudnej sytuacji i podniosą palce za zwiększeniem udziałów strategicznego wspólnika wraz z wpływem na na strategiczne decyzje spółki. Tak dobrze żarło, aż zdechło ;-)
2022-07-29 17:32:03
Dzony12: Ciekawe czy ten remont rynku to nie budowa tymczasowej fosy ?. Burmistrz rajcy i cała reszta zainteresowanych przykorytowców od dawna grają bezpieczeństwem Cieszyna, problem to nie nagłe zdarzenie tylko zaniedbania miasta od dłuższego czasu .No ale jak urząd miasta zajmuję się tylko i wyłącznie konserwacją zabytków to i ogrzewanie będzie z poprzedniej epoki .
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: