Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Będą częściej „suszyć”

Na ul. Ustrońskiej w Goleszowie i Cisownicy częściej będzie można spotkać drogówkę i patrole. Policjanci zapowiadają, że ulica ta będzie częściej kontrolowana.

Jak informują policjanci z ustrońskiego Komisariatu Policji, podjęli oni decyzję o umieszczeniu ulicy Ustrońskiej w Goleszowie i Cisownicy w planie działania priorytetowego na okres 01.01 - 30.06.2023 r. – „Na wspomnianej ulicy, głównie na jej prostym odcinku (od ul. Cisowej do ul. Skrajnej) regularnie dochodzi do przekraczania dozwolonej prędkości przez kierujących pojazdami samochodowymi, co stanowi wykroczenie samo w sobie, jak również może stanowić zagrożenie bezpieczeństwa w ruchu drogowym, zwłaszcza dla niechronionych jego uczestników. Wzdłuż drogi znajduje się zabudowa jednorodzinna, brak jest chodników, występuje wąskie pobocze, co również wpływa na bezpieczeństwo” – argumentują i obiecują, że ten rejon ulicy Ustrońskiej w Goleszowie i Cisownicy będzie częściej kontrolowany przez funkcjonariuszy KP Ustroń oraz WRD KPP Cieszyn, co powinno przynieść skutek w postaci ograniczenia występującego zjawiska oraz poprawy bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Red.

źródło: ox.pl
dodał: NG

Komentarze

10
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2023-01-20 16:29:37
GusGus: No i to jest słuszna koncepcja. Nie wybudowanie chodnika, nie poszerzenie pobocza ale wysłanie funkcjonariuszy z suszarką. Popieram. Dzięki temu nie ma wydatków( na infrastrukturę drogową) tylko dochody( z mandatów).
2023-01-20 17:02:15
Marx.: policja zamiast chodników i poboczy - fajnie, państwo bliżej obywatela - a może by tak który policjant podał jakieś dane na temat kradzieży, włamań itp na naszym terenie ?
2023-01-20 17:27:50
foma87: Pewnie tam w okolicy jest dobra piekarnia z dobrymi paczkami i kawiarnia z dobra kawa, oraz dużo drzew co dają cień w tak morderczych warunkach pracy
2023-01-20 19:18:50
Gigi13: Bo kilka kilometrów więcej pojadę od razu mandat z dxpy!!! A może tak wysięgnikami będziecie suszyć albo wozić małolaty e tam lepiej przyjexać z granatnika.
2023-01-20 20:05:47
edward pilich : Suszyć to raczej milicję co chwilę któryś najebany
2023-01-20 20:23:09
edward pilich : Ostatnio na koks się przerzucili
2023-01-20 20:33:04
Artur_z_bažin: ktoś się widać uwziął, by policję zrównać z glebą w oczach podatników - zaczęli od konfetti z helikoptera, obleśne miernoty poupychane przez partię na ministerialnych i dowódczych stanowiskach, potem pałowanie kobiet, kilka trupów na komisariatach, kawalkady suk i tysiące psów na sabatach kaczyńskiego, granatnik, mataczenie, wysięgnik, teraz nękanie mandatami - czy o to chodzi by policja w rewanżu znienawidziła podatników tak jak oni ją?... i to pod płaszczykiem "bezpieczeństwa na drogach" robi władza, za której panowania śmiertelność z powodu chorób jest największa od czasów II wojny? zamykany jest szpitalny oddział leczenia dzieci? partyjni złodzieje aferzyści na grube miliony są bezkarni i śmieją się nam prosto w twarz?... obrzydliwe
2023-01-20 20:43:45
Artur_z_bažin: "Komenda Główna Policji informuje, że prace odtworzeniowe i remontowe mają zostać przeprowadzone przez KGP "we własnym zakresie". Komendant nie poniesie żadnych konsekwencji finansowych za pozwolenie na wniesienie wbrew procedurom broni do swego gabinetu, a potem odpalenie granatnika." Krótko mówiąc zapłaci podatnik, i po to są radary i mandaty.
2023-01-20 20:56:30
Artur_z_bažin: Komisariaty od środka: "Kobiety w służbach mają dość. Paulinie koledzy z pracy radzili "rozpiąć guziczek", Lucyna usłyszała, że to jak będzie wyglądała jej praca, zależy od tego, jak uległa potrafi być. Inni mówili wprost: "Będziesz mnie prosiła, żebym cię zerżnął" lub grozili, że "wy***ią z pracy wszystkie policjantki". Mobbing i molestowanie w służbach to sprawy nadal umarzane i zamiatane pod dywan. Problemy Pauliny zaczęły się już w pierwszych dniach pracy w wydziale prewencji. W zespole była jedyną kobietą. - Pamiętam, jak weszłam na zebranie i zostałam zmierzona wzrokiem przez komendanta miejskiego. Popatrzył na mnie i się oblizał. Przeszły mnie dreszcze. Miałam ochotę zwymiotować - wspomina. "Mamy apetyczną koleżankę" - powiedział. Sala wybuchła śmiechem."
2023-01-20 22:41:40
Gigi13: Najlepsza jest dzisiejsza akcja z 3 'hiszpanskimi' nurkami którzy sobie pływali gdzie co najmniej nie powinni... jednocześnie dając lewe numery komórkowe policji po czym zostali WYPUSZCZENI na wolność ja pierdxle bareja by tego nie wymyslił!
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: