Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Będą częściej „suszyć”

Na ul. Ustrońskiej w Goleszowie i Cisownicy częściej będzie można spotkać drogówkę i patrole. Policjanci zapowiadają, że ulica ta będzie częściej kontrolowana.

Jak informują policjanci z ustrońskiego Komisariatu Policji, podjęli oni decyzję o umieszczeniu ulicy Ustrońskiej w Goleszowie i Cisownicy w planie działania priorytetowego na okres 01.01 - 30.06.2023 r. – „Na wspomnianej ulicy, głównie na jej prostym odcinku (od ul. Cisowej do ul. Skrajnej) regularnie dochodzi do przekraczania dozwolonej prędkości przez kierujących pojazdami samochodowymi, co stanowi wykroczenie samo w sobie, jak również może stanowić zagrożenie bezpieczeństwa w ruchu drogowym, zwłaszcza dla niechronionych jego uczestników. Wzdłuż drogi znajduje się zabudowa jednorodzinna, brak jest chodników, występuje wąskie pobocze, co również wpływa na bezpieczeństwo” – argumentują i obiecują, że ten rejon ulicy Ustrońskiej w Goleszowie i Cisownicy będzie częściej kontrolowany przez funkcjonariuszy KP Ustroń oraz WRD KPP Cieszyn, co powinno przynieść skutek w postaci ograniczenia występującego zjawiska oraz poprawy bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Red.

źródło: ox.pl
dodał: NG

Komentarze

10
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2023-01-20 16:29:37
GusGus: No i to jest słuszna koncepcja. Nie wybudowanie chodnika, nie poszerzenie pobocza ale wysłanie funkcjonariuszy z suszarką. Popieram. Dzięki temu nie ma wydatków( na infrastrukturę drogową) tylko dochody( z mandatów).
2023-01-20 17:02:15
Marx.: policja zamiast chodników i poboczy - fajnie, państwo bliżej obywatela - a może by tak który policjant podał jakieś dane na temat kradzieży, włamań itp na naszym terenie ?
2023-01-20 17:27:50
foma87: Pewnie tam w okolicy jest dobra piekarnia z dobrymi paczkami i kawiarnia z dobra kawa, oraz dużo drzew co dają cień w tak morderczych warunkach pracy
2023-01-20 19:18:50
Gigi13: Bo kilka kilometrów więcej pojadę od razu mandat z dxpy!!! A może tak wysięgnikami będziecie suszyć albo wozić małolaty e tam lepiej przyjexać z granatnika.
2023-01-20 20:05:47
edward pilich : Suszyć to raczej milicję co chwilę któryś najebany
2023-01-20 20:23:09
edward pilich : Ostatnio na koks się przerzucili
2023-01-20 20:33:04
Artur_z_bažin: ktoś się widać uwziął, by policję zrównać z glebą w oczach podatników - zaczęli od konfetti z helikoptera, obleśne miernoty poupychane przez partię na ministerialnych i dowódczych stanowiskach, potem pałowanie kobiet, kilka trupów na komisariatach, kawalkady suk i tysiące psów na sabatach kaczyńskiego, granatnik, mataczenie, wysięgnik, teraz nękanie mandatami - czy o to chodzi by policja w rewanżu znienawidziła podatników tak jak oni ją?... i to pod płaszczykiem "bezpieczeństwa na drogach" robi władza, za której panowania śmiertelność z powodu chorób jest największa od czasów II wojny? zamykany jest szpitalny oddział leczenia dzieci? partyjni złodzieje aferzyści na grube miliony są bezkarni i śmieją się nam prosto w twarz?... obrzydliwe
2023-01-20 20:43:45
Artur_z_bažin: "Komenda Główna Policji informuje, że prace odtworzeniowe i remontowe mają zostać przeprowadzone przez KGP "we własnym zakresie". Komendant nie poniesie żadnych konsekwencji finansowych za pozwolenie na wniesienie wbrew procedurom broni do swego gabinetu, a potem odpalenie granatnika." Krótko mówiąc zapłaci podatnik, i po to są radary i mandaty.
2023-01-20 20:56:30
Artur_z_bažin: Komisariaty od środka: "Kobiety w służbach mają dość. Paulinie koledzy z pracy radzili "rozpiąć guziczek", Lucyna usłyszała, że to jak będzie wyglądała jej praca, zależy od tego, jak uległa potrafi być. Inni mówili wprost: "Będziesz mnie prosiła, żebym cię zerżnął" lub grozili, że "wy***ią z pracy wszystkie policjantki". Mobbing i molestowanie w służbach to sprawy nadal umarzane i zamiatane pod dywan. Problemy Pauliny zaczęły się już w pierwszych dniach pracy w wydziale prewencji. W zespole była jedyną kobietą. - Pamiętam, jak weszłam na zebranie i zostałam zmierzona wzrokiem przez komendanta miejskiego. Popatrzył na mnie i się oblizał. Przeszły mnie dreszcze. Miałam ochotę zwymiotować - wspomina. "Mamy apetyczną koleżankę" - powiedział. Sala wybuchła śmiechem."
2023-01-20 22:41:40
Gigi13: Najlepsza jest dzisiejsza akcja z 3 'hiszpanskimi' nurkami którzy sobie pływali gdzie co najmniej nie powinni... jednocześnie dając lewe numery komórkowe policji po czym zostali WYPUSZCZENI na wolność ja pierdxle bareja by tego nie wymyslił!