Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Basen po remoncie

Koszt remontu Kąpieliska Miejskiego w Cieszynie wyniósł ponad 380 tysięcy złotych, chociaż pogoda nie sprzyjała, udało się zakończyć pierwszy etap prac, który miał na celu przede wszystkim zabezpieczenie dachu Kąpieliska.

Zupełnie inaczej wygląda dzisiaj całe zaplecze sanitariatów, którego w tej chwili mogą pozazdrościć Cieszynowi inne baseny w okolicy. Pierwszy etap remontu został ukończony. Chociaż trwają jeszcze ostatnie poprawki i prace malarskie, to efekty już cieszą oko.

- Jeszcze w tym roku planujemy prace remontowe związane z samym tarasem. Ponieważ nie jesteśmy w stanie wykonać tego przed zbliżającym się sezonem, dlatego remont odkładamy na jesień – wyjaśnia Zbigniew Niżnikiewicz dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Cieszynie.

Drugi etap modernizacji obiektu zaplanowany został na przyszły rok. Wtedy też zmieniona zostanie część w której znajdują się szatnie.

- Chcemy, żeby ludzie przychodzący na basen mieli możliwość zostawiania swoich rzeczy w szafkach. Kolejnym krokiem będzie  modernizacja części gastronomicznej, pojawią się również nowe pomieszczenia dla ratowników i pomieszczenia gospodarcze – wylicza dyrektor MOSiR.

Dobre wiadomości czekają na tych, którzy planują odwiedzić cieszyński basen. Ceny za korzystanie z Kąpieliska Miejskiego w Cieszynie nie zmienią się, pozostaną takie, jak w roku poprzednim. Również za korzystanie ze zjeżdżalni nie będzie pobierana już opłata.Teraz już tylko pozostaje czekać na pogodę.

 

(bsk)

 

źródło: ox.pl
dodał: BSK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: