Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Bajkowy piknik rodzinny Mokate

W niedzielę 9 czerwca na stadionie KS Kuźnia w Ustroniu stawiły się całe rodziny pracowników i zaproszonych gości. Wszystkich przybyłych przywitał CEO Grupy Mokate - Adam Mokrysz. Pogoda na szczęście dopisała i na Bajkowym pikniku rodzinnym Mokate wszyscy świetnie się bawili.

Impreza zorganizowana na stadionie KS Kuźnia w Ustroniu skierowana była przede wszystkim do dzieci, które nie tak dawno obchodziły swoje święto. Nie zabrakło smakołyków, zabaw na dmuchańcach i gier zręcznościowych. Amatorzy piłki nożnej również powinni być zadowoleni: rozgrywki odbyły się w dwóch grupach najmłodszych i jednej dorosłych.

Po zmaganiach na boisku wszyscy chętni brali udział w grach, konkursach i zabawach z nagrodami. Dla najmłodszych przygotowano rozmaite animacje. Nie zapomniano o słodkościach, napojach, kiełbaskach z grilla i grochówce wprost z kotła.

- Niedzielna impreza udała się pod każdym względem. Cieszę się, że nasze firmowe hasło: „A Family Businnes” naprawdę żyje i jest realizowane w praktyce - podsumowała piknik Sylwia Mokrysz, prokurent Mokate SA.

red

źródło: ox.pl
dodał: red

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: