Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Awans Karwiny w Pucharze Czech

Niespodzianki nie było. Karwina pewnie pokonała trzecioligowy Frydek-Mistek i melduje się w trzeciej rundzie MOL Cup. Losowanie rozstrzygnie, z kim przyjdzie się zmierzyć podopiecznym Franstiska Straki w kolejnej rundzie.

- Spełniliśmy nasz obowiązek i awansowaliśmy przez trzecioligowca do następnej rundy - od tych słów zaczął podsumowanie trener karwińskiego zespołu, Frantisek Straka. - Spotkanie mieliśmy pod kontrolą. Fajnie, że niektórzy moi piłkarze skorzystali z szansy i większość spisała się dobrze. Takie mecze są zdecydowanie lepsze niż jakikolwiek trening - dodał 61-letni szkoleniowiec.

Straka dokonał sporo zmian w składzie i na murawie pojawili się piłkarze, których na co dzień nie możemy oglądać w lidze. Goście, do przerwy, stworzyli sobie dwubramkową przewagę, a po zmianie stron, Petran powiększył prowadzenie Karwiny do trzech trafień. Frydek-Mistek zdołał tylko raz znaleźć sposób na pokonanie karwińskiej defensywy - Visić, w 62. miniucie, zdobył honorową bramkę dla gospodarzy.

AP

źródło: ox.pl
dodał: Andrzej Poncza

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: